Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Noskaidrojies, ka sešgadīgā prinča Džordža mīļākais tuvinieks nav britu karaliskās ģimenes loceklis 0

37 gadus vecais princis Viljams smagi pārdzīvo sava jaunākā brāļa, prinča Harija pārcelšanos uz citu valsti. Harija un Meganas lēmums atteikties no karaliskās ģimenes, saviem tituliem un pienākumiem tajā, atstājis lielu iespaidu arī uz princi Viljamu un Keitu Midltoni.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Karaliskās ģimenes eksperts Fils Dampērs paziņojis, ka šobrīd uz Keitu Midltoni un princi Viljamu vislielāko iespaidu atstājusi Keitas mamma, 65 gadus vecā Kerola Midltone.

“Kerola ir ļoti stipra sieviete no pieticīgas ģimenes. Tas, ka viņa pati dzīvē ir sasniegusi veiksmi biznesā, liecina par viņas nostāju un stingro raksturu,” – sacījis Fils.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zināms, ka Keitai mamma vienmēr i bijis liels atbalsts un padomdevējs. Viņas kopā pavada daudz laika, bez tam Kerola ir ļoti bieža viešņa arī Kembridžas hercogu mājās, kā arī daudz laika pavada kopā ar saviem mazbērniem – sešgadīgo princi Džordžu, četrus gadus veco princesi Šarloti un mazo princi Luisu.

Zināms, ka pēc tam, kad princis Harijs un Megana sacēla “vētru” karaļnamā, Kerola vairākas dienas bija viesojusies Kembridžas hercogu namā. “Kerola bija blakus Keitai un Viljamam šajā nebūt ne vienkāršajā brīdī,” – sacīja arī kāds ģimenes draugs. Laikā, kad Keitai un princim Viljamam bija jāpiedalās dažādās plānošanās un pārrunās, kas bija saistītas ar Harija un Meganas atteikšanos no tituliem, Kerola pieskatīja bērnus un morāli atbalstīja savu meitu un viņas vīru.

Keitas Midltones vecāki – Kerola un Maikls apciemojuši meitu dzemdību nodaļā, kad 2013.gadā pasaulē nāca princis Džordžs.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Ģimenes draugi arī atklājuši, ka ļoti īpašas attiecības ar vecmāmiņu ir sešgadīgajam princim Džordžam, kurš no visiem trim bērniem ar Kerolu esot pavadījis kopā visvairāk laika, īpaši bieži tas bijis tad, kad pasaulē nāca viņa māsa, princese Šarlote un brālis, princis Luiss. “Princis Džordžs bieži vien palika pie savas vecmāmiņas Kerolas, tāpat viņi bieži devās pastaigās uz parkiem, pludmalēm un rotaļu laukumiem. Tikai viņi divatā. Viņiem ir ļoti mīļas un īpašas attiecības,” – ģimenes draugi pastāstījuši izdevumam “The Sun”.

Jau ziņots, ka sakarā ar to, ka princis Harijs un Megana Mārkla vairs nepilda karaliskos pienākumus, daļa no šīs slodzes ir tikusi Keitai Midltonei un princim Viljamam. Keita strādājot pat 18 stundas dienā un sākusi bažīties par to, kā apvienot karaliskos pienākumus un mammas un sievas lomu savā ģimenē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.