Foto: Shutterstock

Kā radīti viens otram! TOP 5 vissaderīgākie pāri saskaņā ar zodiaka zīmi 4

14.februārī tiek atzīmēta Mīlētāju diena visā pasaulē, tāpēc ielūkosimies zvaigznēs – saderības horoskops ir brīnišķīgs starta punkts, kas attiecībās palīdz. Ir daudz vieglāk dzīvot kopā ar cilvēku, kurš tevi saprot un atbalsta, nekā nemitīgi peldēt “pret straumi”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Astrologi nosaukuši 5, viņuprāt, saderīgākos pārus, ņemot vērā zodiaka zīmes.

Lūk, arī viņi, laimīgie!

TOP 1: Vērsis un Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī pāra saderība – 100%! Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem vienkārši ir zvaigznēs ierakstīts, ka ir jāsatiekas un jābūt kopā – tā vismaz uzskata astrologi. Mierīgais un nosvērtais Vērsis ir tieši tas, kas nepieciešams mūždien vētrainajam Vēzim. Turklāt viņi brīnišķīgi viens otru papildina!

TOP 2: Lauva un Strēlnieks

Šī pāra saderība – 100%! Šie cilvēki veido ideālu savienību. Abi ir maksimālisti, taču tas nekādā veidā netraucē vienam otru papildināt, tieši otrādi – kopā viņi ir spēks! Itin visu dzīvē spēj sasniegt, pat visaugstākos mērķus ar nosacījumu, ja dara to kopā. Viņus par to var tikai apskaust!

TOP 3: Dvīņi un Mežāzis

Šī pāra saderība – 97%! Dvīņi izjūt Mežāžus gluži vai ar “sesto prātu”, dažreiz šim pārim nav vajadzīgi vārdi, lai vienam otru saprastu. No pirmās tikšanās reizes viņiem pašiem šķiet, ka viņi ir viens otra pusīte. Lai arī pēc būtības Dvīņi un Mežāzis ir ļoti atšķirīgi, viņi lieliski viens otru papildina un viņi tuvojas viens otram gluži kā pretējās magnēta pusītes.

TOP 4: Auns un Ūdensvīrs

Šī pāra saderība – 93%! Viņiem kopā nekad nav garlaicīgi. Tas, savukārt, nozīmē to, ka arī rutīna šajās attiecībās iestājas reti. Tomēr dažreiz viņi domā gana atšķirīgi, tāpēc abiem jāprot domstarpības risināt mierīgi un samierināties. Ja tas nenotiek, savienība var izjukt. Nevainojamu līdzsvaru attiecībās viņi drīzāk sasniedz pusmūža vecumā, nekā agrā jaunībā.

TOP 5: Jaunava un Vērsis

Šī pāra saderība – 92%! Viņi prot dzīvot harmonijā un mierā viens ar otru. Šajās mājās reti varēs dzirdēt strīdus vai gandrīz nekad – skaļus skandālus. Gan Jaunavas, gan Vērši mīl atgriezties mājās pēc sarežģītas, piesātinātas darbadienas, kur viņus gaida omulīga ģimenes ligzdiņa. Šis ir tas, kas abiem ir teju vai svēts, tāpēc neviens no viņiem to izpostīt nav gatavs nekādos apstākļos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.