Kā vislabāk sagatavot savu organismu grūtniecībai 0

Ginekologa apmeklējums

Foto – Karīna Miezāja
Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
Lasīt citas ziņas

Tuvojas vasara – laiks, kas ir ne tikai traku ballīšu periods, bet arī piemērots brīdis, lai sakārtotu savu veselību un sievietes ieplānotu gatavošanos grūtniecībai. Vairāk par to, kā noskaņot savu organismu bērniņa ieņemšanai, stāsta klīnikas Premium Medical ginekoloģe – Gita Ruttasa.

Jebkurai sievietei ginekologs ir jāapmeklē regulāri, tādēļ tieši sievietes veselības noskaidrošana būtu viens no pirmajiem soļiem, plānojot grūtniecību. Ginekologs pārbaudes laikā sievietei veiks nepieciešamās analīzes, kā arī izrunās visus svarīgos jautājumus, kuri var ietekmēt grūtniecību – ar menstruālo ciklu saistītās problēmas, iepriekš lietoto kontracepcijas veidu u.c. jautājumus, kuri saistīti ar vispārējo organisma veselību. Tāpat vajadzētu veikt dzemdes kakla vēža profilaktisko pārbaudi, ko 25 – 67 gadus vecas sievietes pēc Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma saņemšanas var veikt bez maksas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.