Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kāds šis gads gaidāms Dvīņu horoskopā dzimušajiem?0

Foto: UNSPLASH

Avots: Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”.

Šis gads Dvīņiem sāksies apdomīgāk un uzmanīgāk, izvēloties cilvēkus sev apkārt un izšķirojot savu paziņu loku, kā arī rūpīgāk apsverot, kādus cilvēkus savā dzīvē ielaist arī nākotnē. Šogad jūs tiksieties ar daudziem jauniem cilvēkiem, dibināsiet jaunus kontaktus, apmeklēsiet dažādus sabiedriskus pasākumus vai uzturēsiet kontaktus sarakstoties. Jūs izjutīsiet augstākas prasības nekā līdz šim pret sevi no citiem vai, tieši pretēji, būs jāsaskaras ar citu sadarbības, vēlmes vai elastības trūkumu, kas varētu likt reaģēt ļoti emocionāli. Jums būs nepieciešama liela pacietība un diplomātija visa gada garumā, lai izvairītos no sadursmēm un konfliktiem.

Venera jūsu zīmē atgriezīsies laikā no 12. maija līdz 25. jūnijam un radīs daudz emocionālu saķeršanos vai konfliktu ar cilvēkiem, kas jums rūp, ir tuvi. Sākot no mantojuma lietām un beidzot ar vērtību un morāles principiem. Dažus no jums vairāk uztrauks mājas darbi, labklājība tajā vai iespējamie sagatavošanās darbi ziemai. Jūs vēlēsieties, lai jūsu partneris arī iesaistītos, taču varētu būt grūti viņu pārliecināt par nepieciešamību līdzdarboties. Venera retrogrādā kustībā dos iespēju pārvērtēt iepriekš sev noteiktās ģimenes vērtības attiecību jomā un, iespējams, samierināties ar kādu zaudējumu no pagātnes.

Laika posmā no 18. jūnija līdz 20. oktobrim var būt aktuālas problēmas ar sadarbības partneriem, iestādēm un/vai līgumiem. Šie notikumi vai situācijas savukārt var radīt jums neizdevīgus apstākļus konkursos, procesos vai citos darījumos. Īpaši uzmanieties jūlijā un septembrī!

Dvīņiem šogad būs iespēja uzsākt ilgtermiņa attiecības, un tie, kuriem jau ir stabils partneris, varētu iestūrēt laulības ostā. 2020. gads dos iespēju atviegloti uzelpot attiecību jomā. Notikušās pārmaiņas vai situācijas, kuras esat pieredzējis attiecībās pēdējos gados, paliek pagātnē.

Pavasarī uzlabosies attiecības ar draugiem un tuvāko paziņu loku. Vasaru jūs pavadīsiet mīlestībā. Un līdz gada beigām jūsu attiecības ar partneri kļūs vēl personīgākas un saturīgākas, tās sasniegs jaunu līmeni.

Vientuļajiem Dvīņiem Veneras retrogrādais posms var atsaukt mīlas stāstu no pagātnes, rūpīgi izsveriet visus par un pret, vai jums tas ir nepieciešams.

Karjerā šis gads arī nesīs pārmaiņas. Līdz vasaras sākumam jūs jutīsiet vajadzību būt sabiedriskākam, vairāk komunicēt ar citiem un, iespējams, sākt savu ceļu, kas ļaus jums doties pēc tā, ko vienmēr esat vēlējies. Līdz gada beigām jūs vai nu atradīsiet jaunu darbu, vai jaunus karjeras izaugsmes projektus un, galvenais, jutīsieties labi par šo iespēju un arī par paveikto darbu.

Ja jums pagājušajā gadā ir bijuši konflikti ar iestādēm vai autoritāriem cilvēkiem, tad tas līdz 2020. gada beigām atrisināsies vai izzudīs un pārvērtīsies ilgtermiņa sadarbībā. Jūs pratīsiet pieņemt labākus lēmumus nekā līdz šim.

Saistītie raksti

2020. gads atnesīs neatkarību finanšu lietās, it īpaši gada pirmajos mēnešos. Jauns virziens, kas paredz lielāku atbalsta vai palīdzības sniegšanu citiem nekā prasīšanu sev. Līdz novembrim jūs sasniegsiet progresu, virzoties uz savu finanšu mērķi, un varat ne tikai atgūt pazaudēto, bet arī izbaudīt finansiālo drošību, kas tiks panākta ar produktīvu darbu.

Veselības jomā nepieciešams sevi nodarbināt fiziski un darīt to regulāri. Noteikti veiciet fiziskās un medicīniskās pārbaudes. Šogad jums jākļūst apzinīgākam, izvēloties uzturu, ko lietojat, un fiziskos vingrinājumus. Tas atmaksāsies, un jau 2021. gadu varēsiet sākt ar pilnīgi jaunu pavērsienu arī fiziskajā pašsajūtā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neesi šodien egoists! Horoskopi 4.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Numeroloģiskā prognoze jūlijam: ko šis laiks sola Latvijai?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nelielies ar saviem sasniegumiem! Horoskopi 3.jūlijam
4 dienas

Lasītākie

LA
LA.LV
Ekonomika
Skaļi minējumi, kāpēc rudenī daudzi pametīs Latviju
32 minūtes
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
4 stundas