Foto – Fotolia

Kaķis, suns vai čūska? Uzzini, kā mājas mīluļi var uzlabot tavu dzīvi 0

Mājdzīvnieks ne tikai spēj piepildīt mājokli ar prieku un dzīvu enerģiju, bet arī glābt cilvēku no vientulības, izārstēt dvēseles un ķermeņa slimības. Piemēram, kaķis mājās saskaņā ar fenšui mācību ir jaudīgs enerģētisks dzīvais lādiņš, kas spēj nostiprināt visu ģimenes locekļu biolauku, ienest mājoklī laimi un labklājību. Tomēr ne visi mājdzīvnieki rada līdzīgu efektu, tāpat arī ne katrs cilvēks ar tiem spēj harmoniski pastāvēt līdzās.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

Pēc fenšui teorijas, daudziem siltasiņu dzīvniekiem piemīt jaudīga enerģija Jaņ. Viņi spēj ārstēt cilvēkus no slimībām, dāvā pozitīvu enerģētiku un pat uzlabo mūsu organisma aizsargspējas. Vesels un laimīgs dzīvnieks – tas ir savdabīgs mājas vai dzīvokļa talismans.

Ieviešot sev mājas mīluli, cilvēks sāk no viņa saņem jaudīgu enerģētisko plūsmu. Pat akvārija zivis vai bruņurupucis terārijā, kas izvietots noteiktā zonā, spēj radīt izteiktu un labvēlīgu ietekmi uz visiem ģimenes locekļiem, kā ari veicināt finanšu labklājības pieaugumu vai uzlabot veselību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Medicīna jau sen pierādījusi faktu, ka mājas mīluļi labi ietekmē cilvēka pašsajūtu. Cilvēkiem, kam ir kāds mājdzīvnieks, retāk slimo ar sirds un asinsvadu slimībām, tikpat kā necieš no depresijas un bezmiega, ir līdzsvarotāki un mierīgāki.

Ķīnieši uzskata, siltasiņu mājdzīvniekus nepieciešams audzināt un mīlēt tāpat kā mazus bērnus. Suns, kaķis, trusītis vai mājas sesks – tie ir pilnvērtīgi ģimenes locekļi. Lai dzīvnieks sargātu jūsu mājokli un vienmēr izstarotu pozitīvu enerģiju, jums nāksies rūpēties par viņu ne mazāk, kā par cilvēku.

Tāpēc labāk neieviesiet mājdzīvnieku, ja netaisāties par viņu rūpēties un pievērst viņam vajadzīgo uzmanību. Mājas mīluli arī nepieciešams pilnvērtīgi un kvalitatīvi barot, lai viņš būtu vesels un možs.

Kādus mājdzīvniekus nevajadzētu ieviest

Fenšui iesaka cilvēkiem izvairīties no grauzēju ieviešanas mājās. Žurkas, peles, kāmji, jūras cūciņas un citi līdzīgi mīluļi koncentrē negatīvo enerģiju, tāpēc tiem nav vietas cilvēka miteklī.

Ja jums mājās tomēr dzīvo grauzēji, tad vislabāk nodrošināt tiem maksimālu komfortu un turēt tos pareizi. Būri ar žurku nepieciešams novietot mājas ziemeļu pusē, ar kāmi – tālāk no sildierīcēm un caurvējiem, bet jūras cūciņa spēj nest labvēlīgas pārmaiņas jūsu mājoklī, ja tiks novietota tā dēvētajā Lidojošo zvaigžņu zonā.

Vairāki fenšui speciālisti ir pārliecināti, ka žurkas spēj kavēt finansiālās izaugsmes un nostiprināšanās procesu, tāpēc Ķīnā mājās šos dzīvniekus ievieš ar lielu piesardzību. Tomēr – ja gan jums, gan jūsu grauzējam ir komfortabli atrasties vienam otra tuvumā, dzīvnieks izskatās vesels un tam ir laba apetīte, tad bažīties, visticamāk, jums nevajag.

Reklāma
Reklāma

Kur novietot mājdzīvnieku

Foto – Shutterstock

Tiek uzskatīts, ka katram dzīvniekam atbilst īpaša stihija un attiecīgs debespušu virziens. Un tāpēc bieži viņu mājiņas vai būrus novieto tieši šajās zonās. Piemēram, kaķiem visbiežāk patīk novietoties mājokļa austrumu zonās, bet suņiem – ziemeļrietumu zonās. Taču – ja jūsu mīlulim ir ērtāk kādā citā mājokļa daļā, tad ļaujiet viņam pašam izvēlēties sev piemērotu vietiņu.

Šeit ir svarīgāk ieklausīties mājas mīluļa vēlmēs un vadīties no intuīcijas. Ja kaķis vai suns spītīgi atsakās nakšņot “pareizajā zonā”, tad nevajag uzstāt un mēģināt dzīvnieku piespiest.

Mazāk saprātīgām radībām, kuras pašas nespēj izvēlēties sev komfortablu vietu, šis svarīgais uzdevums ir saimnieka ziņā. Nodrošiniet, lai putnam, abiniekam, rāpulim, zivtiņām vai grauzējam būtu ērti viņu mājiņā. Ja tie mierīgi guļ, labi ēd un izskatās veselīgi, tas nozīmē, ka vietu viņu izvietošanai
jūs esat izvēlējies pareizi.

Ja zivtiņas bieži mirst vai mājdzīvnieks sāk slimot, tad novietojiet būri vai akvāriju citā vietā. Piemēram, ja jūsu mājas mīlulis nejūtas labi atklātā un saulainā vietā, piemēram, uz palodzes pie dienvidu loga, tad vienkārši pārvietojiet viņu tur, kur ir mazāk saules, bet temperatūra zemāka.

Virziens un zona mājdzīvnieka izvietošanai

 Dzīvnieks

Stihija 

Virziens

Suns

Zeme

Ziemeļrietumi

Kaķis

Koks

Austrumi

Žurka

Ūdens

Ziemeļi

Čūska

Koks

Dienvidaustrumi

Putns

Metāls

Rietumi

Suņiem vajag ierādīt vietu netālu no priekšnama, bet nekādā gadījumā ne pie pašām izejas durvīm. Šie miermīlīgie un draudzīgie radījumi lieliski sadzīvo ar citiem mājas mīluļiem. Ja jūsu mājoklī mitinās vēl viens suns vai kaķis, tad parūpējaties, lai katram no viņiem būtu sava atsevišķa vieta gulēšanai un pietiekami daudz personīgās telpas. Tad dzīvnieki savā starpā nekonfliktēs, bet mājās valdīs harmonija un miers.

Tomēr nav pieļaujami sunim atļaut gulēt kopā ar mājas saimniekiem. Tas izjauks laulātā pāra enerģētiku un radīs problēmas divu mīlētāju starpā.

Jāmin, ka sunim nepatīk negatīva enerģētika un viņš slikti to panes. Ja suns spītīgi atsakās gulēt kādā vietā un to atstāj, tas nozīmē, ka tur pastāv negatīvā spēka sakopojums.

Krupjus, vardes un tritonus ir jāizvieto viesistabā vai darba kabinetā, taču ne guļamistabā. Akvāriju ar zivtiņām vislabāk likt tā dēvētajā bagātības zonā (Dienvidaustrumu virziens), jo ūdens pastiprinās enerģiju un piesaistīs finansiālu labklājību.

Ideāls akvārijs ir apaļas formas, to ir regulāri jātīra un jāmaina ūdens, jo sastāvējies un duļķains ūdens dod pretēju efektu. Deviņas zivtiņas pēc fenšui ir maksimālais skaits vienā akvārijā.

Tiem, kas terārijā tur zirnekļus, svarīgi zināt, ka vieta, kur atrodas šis mājas mīlulis, izšķir visu. Ja terāriju novieto austrumos vai dienvidaustrumos un šajā zonā saliek telpaugus, tad tas veicina strauju personības izaugsmi.

Turklāt zirnekļi šajā dzīves zonā atbalsta vecākos dēlus ģimenē. Zirneklis apaļā terārijā rietumos veicina radošo potenciālu. Zirneklis ziemeļrietumos atbalsta mājas saimnieku un ģimenes tēvu, kā arī palīdz atrast uzticamu draugu vai aizgādni.

Čūska ir jaudīgs Iņ spēka avots, tā simbolizē ilgmūžību un patiesu gudrību. Čūskas vislabāk turēt atsevišķā telpā vai mājokļa tālākajā istabā. Tiek uzskatīts, ka čūska ir mistisks un spēcīgs dzīvnieks, kurai labāk nekad nenodarīt pāri.

Veselīga un mierīga čūska var piesaistīt mājoklim bagātību un finansiālu veiksmi. Ja ieliksiet gabaliņu nomestās čūskas ādas savā maciņā, veicināsiet to, ka tajā vienmēr būs nauda.

Kaķis mājoklī pēc fenšui
Foto – Shutterstock

Kaķis simbolizē sievišķo sākumu un Iņ enerģiju. Šis pūkainais mīlulis spēlē īpašu lomu mājokļa enerģētikā.

Par labāko vietu kaķa novietošanai tiek uzskatīta mājokļa austrumu zona. Tomēr ir gadījumi, kad kaķi iekārtojas mitekļa rietumu pusē. Speciālisti apgalvo, ka šajā gadījumā kaķis uzņemas mājokļa sarga lomu.

Nevajag mēģināt kaut kādā veidā piespiest šo brīvību mīlošo dzīvnieku ieņemt noteiktu vietu mājoklī, samierinieties ar to, ka kaķis staigā pats par sevi un darīs to vienmēr. Šis dzīvnieks lieliski atrod enerģētiskās plūsmas mājoklī un konstatē visvājāko vietu. Kaķi ļoti mīl tās zonas, kurās enerģētiskā plūsma ir traucēta. Šajās zonās viņi barojas ar enerģētiskajiem spēkiem un sakārto Ci cirkulāciju.

Kaķi ārstē ne tikai mājokli, bet arī savus saimniekus. Fenomenālā spēja uztvert Ci plūsmas palīdz kaķiem būt par cilvēku ārstiem. Pūkainais mīlulis ātri atrod vietu cilvēka ķermenī, kur traucēta enerģijas cirkulācija un uzguļas tai virsū. Tikai vairāki šādi terapijas seansi – un slimība atkāpsies.

Svarīgi atcerēties, ka kaķa būtība ir ļoti patmīlīga un necieš konkurenci. Tāpēc neieviest divus vai vairākus kaķus – šādas rīcības dēļ jūs zaudēsiet visas pozitīvās lietas, ko sniedz šis dzīvnieks. Kaķi vienkārši nodarbosies cits ar citu, bet jums nepievērsīs nekādu uzmanību.

Atkarībā kaķa kažoka krāsas viņš atstās tādu vai citādu ietekmi uz jūsu dzīvi:

Kaķis ar trīskrāsainu kažoku palīdzēs radīt harmoniju visās dzīves sfērās un līdzsvaros Ci plūsmu mājoklī.

Rudas krāsas kaķis nepieciešams tiem, kas vēlas izveidot ģimeni un iegūt mīlestību. Šādas krāsas kaķis palīdzēs satikt iemīļoto.

Pelēks kaķis palīdzēs cīņā ar negatīvo enerģētiku. Ja jūsu darbība kaut kā ir saistīta ar bīstamību un pastāvīgiem riskiem, tad jums nepieciešams šādas krāsas mīlulis.

Melns kaķis mājās ir jebkādas enerģētikas pastiprinātājs. Jūsu mājās ir daudz negatīva? Melns kaķis to pastiprinās vēl vairāk. Jūs gūstat panākumus un bagātību? Šāds dzīvnieks mājās veicinās, ka panākumi un bagātība būs vēl lielāki.

Putni mājās pēc fenšui

Ilustratīvs attēls
Foto – AFP/LETA

Foto – AFP/LETA

Putni kā mājas mīluļi ir piemēroti galvenokārt radošiem cilvēkiem. Putni viegli piepilda visu māju ar spēcīgu enerģētiku. Tieši tāpēc tos vajag ieviest tikai klusos un savrupos mitekļos. Ja jūs ieviesīsiet putnu biezi apdzīvotā mājoklī, tas radīs lieku enerģētisko haosu jau tā pārpildītajā telpā.

Nevajag ieviest putnus, ja jūsu mājoklī jau ir kaķis vai suns. Efekts, ko sniedz šie dzīvnieki, neitralizējas, kad tie atrodas zem viena jumta.
Pēc fenšui runājošie papagaiļi ir vieni no putniem, kas vislabāk piemēroti mājoklim. Viņu rosīgums ļoti ātri piepilda mājokli ar Jaņ enerģijas plūsmām, kā arī pastiprina kopējās pozitīvās Ci enerģijas plūsmu.

Tikai nedaudzi var atļauties ieviest mājās tik krāšņu putnu kā pūce. Šis putns atkarībā no istabas, kur tiek novietots, spēj sniegt atšķirīgu efektu. Būris ar pūci darba kabinetā garantē karjeras izaugsmi un finansiālus panākumus. Ja būri novieto istabā, kur glabājas grāmatas, tas nodrošinās neierobežotu gudrību un strauju zināšanu apguvi. Pēc fenšui pūce ir vieduma, zināšanu un finansiālas labklājības iemiesojums.

Ja jūs vēlaties, lai putns jūsu mājās darbotos kā sargs un aizstāvis, jums būris jānovieto mājokļa dienvidu pusē. Galvenais, kas jums jāatceras – neatkarīgi no tā, kādu putnu esat ieviesuši, telpai, kur tas mitinās, jābūt plašai un gaišai.

Bruņurupucis mājās pēc fenšui

bruņurupucis
Foto- fotolia.com

Bruņurupuči ar savu lēnīgumu un neticamo mierīgumu būs lieliski mājas mīluļi vietās, kur valda steiga un nervozitāte. Bruņurupucis simbolizē neticamu gudrību un stipru veselību. Šis rāpulis viegli tiks galā ar negatīvo enerģiju, kas ienāk cilvēka mājoklī no ārpuses.

Bruņurupuča bruņas simbolizē cietoksni un spēcīgu aizsardzību. Tieši tāpēc šo mājas mīluli ir jāiemitina mājas vai dzīvokļa tālākajā istabā, tur, kur enerģētika ir visvājākā un tai nepieciešams atbalsts. Bruņurupucis ar savām bruņām piesegs novājinātās enerģētiskās vietas un noturēs pozitīvu Ci enerģētiku mājoklī.

Par bruņurupuču ilgmūžību klīst leģendas. Vēl senajā Ķīnā šie dzīvnieki tika uzskatīti par bezgalīgas dzīves un neparasta vieduma simbolu.

Nevajag aizmirst, ka bruņurupučiem ir vitāli nepieciešama ūdens vide, tāpēc nav pieļaujami šo dzīvnieku turēt bez jebkāda terārija. Līdzko bruņurupucis nonāk ūdens vidē, tas aktivizē ūdens Ci. Šīs stihijas enerģija atnes mājas saimniekiem veiksmi gan finanšu, gan citās jomās. Tikai ideāls līdzsvars starp atrašanos uz zemes un ūdenī ļaus bruņurupucim būt pa īstam laimīgam un sniegt maksimālu labumu jūsu mājoklim.

Kopumā jebkurš mājas mīlulis spēj darboties kā jūsu ģimenes aizsargs un dzīvs talismans. Ja par viņu atbilstoši rūpējas un mīl, ikviens mājdzīvnieks ietekmē Ci plūsmas, pastiprina tās un ienes cilvēka mājoklī mieru un harmoniju.

Avots: “ezoterika.ru”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.