Kokteilis
Dzīvo

Kaķis – vislabākā mājokļa un ģimenes aizsardzība: ko nozīmē dzīvnieka krāsa0

Foto: Unsplash

Kaķi ir vismaģiskākie dzīvnieki uz Zemes. Tiem piemīt tik spēcīga aura, ka tā izplatās uz visu, ne tikai uz ģimenes locekļiem, bet arī uz mājokli un pat teritoriju.

Kad kaķis pieglaužas jūsu kājai, mājdzīvnieks ne tikai vēlas no jums palūgt ēdienu un mīļumu, bet ar šo darbību viņš dalās ar jums ar savu enerģiju. Ja jūs kaķi šajā brīdī atgrūžat, jūs aizdzenat prom arī pozitīvo enerģiju, ko dzīvnieks jums sniedz.

Kaķis ne tikai aizsargā māju no “nevēlamiem” viesiem no paralēlās pasaules, bet arī no negatīvās enerģijas, kas tur uzkrājusies pirms tam.

Foto: Unsplash

1. Kaķis jūt spoku un negatīvās enerģijas klātbūtni

Kad kaķis mājās jūt kādus neizskaidrojamus spēkus, tad pirmām kārtām tas sāk tam sekot. Kaķis cenšas visos iespējamajos veidos padzīt nelūgto viesi no mājas. Pievērsiet uzmanību savam mājdzīvniekam un pavērojiet, kad kaķis atgriežas vienā un tajā pašā vietā, saglabājot saspringtu ķermeņa pozu un lūkojoties “tukšumā”. Ja šādi rīkojas jūsu kaķis, viņš tobrīd ir ļoti aizņemts un cenšas jūs pasargāt no negatīvas enerģijas.
Lai palīdzētu dzīvniekam tikt no tā vaļā, noskaitiet lūgšanu, iededziniet baltu sveci vai izkvēpiniet ar kadiķi telpas, lai attīrītu mājokli no negatīvās enerģijas. Būtībā gan kaķa enerģētika ir tik spēcīga, ka dzīvnieks var tikt galā arī bez jūsu palīdzības tik ātri, ka jūs nemaz nepamanīsiet, ka jūsu mājās kaut kas bija “ieviesies”. Tādēļ bieži vien cilvēki, kam piemīt spējas sazināties ar gariem, neielaiž šajās telpās kaķus.

2. Kaķis sargā no skaudības, lāstiem un ļaunas acs

Ja jūs sarunājieties ar cilvēku, kuram attiecībā pret jums ir ļauni nodomi, turiet rokas uz sava kaķa, ar kreiso roku glāstot dzīvnieka kaklu, bet ar labo – asti. Tādā veidā jūs būsiet kontaktā ar mīluli un aizsargāsiet sevi no negatīvās enerģijas.

Foto: Unsplash

3. Kaķis rūpējas par ģimenes un mājokļa labklājību

Kaķi ir labās enerģijas nesēji, tāpat tie simbolizē ģimenes laimi un labklājību. Kaķiem patīk uzturēties stipras enerģijas tuvumā, piemēram, tie bieži guļ tur, kur ir āderes. Ne velti, kad cilvēki pārceļas uz jaunu mājokli, kaķis tur jāielaiž pirmais. Ja māja ir veca, dzīvnieks parūpēsies par nevēlamo enerģiju, kas palikusi tur no iepriekšējiem saimniekiem. Bet ja mājoklis ir jauns, kaķis kļūs par aizsargu.

4. Kaķis ārstē

Jebkuras šķirnes vai bezšķirnes un krāsojuma kaķis spēj ārstēt savus saimniekus, kad uzguļas slimajai vietai. Viens no labākajiem ārstēšanas veidiem ar kaķa palīdzību ir dzīvnieka glaudīšana. Tādā veidā, jūs varat tikt vaļā no psiholoģiskā saspringuma, no stresa un uzlabot kopējo pašsajūtu.

Foto: Unsplash

Kaķa nozīme, saskaņā ar to izskatu:

Melns kaķis
Neraugoties uz ticējumiem, melniem kaķiem piemīt vislielākais spēks, lai aizsargātu no negatīvās enerģijas mājās. Šie dzīvnieki ir apveltīti ar dzīvesgudrību un intuīciju.

Foto: Unsplash

Ruds kaķis
Šiem kaķiem piemīt spēja saviem saimniekiem dāvināt izcilas koncentrēšanās spējas.

Pelēks, “zils” vai dūmakains kaķis
Šie kaķi nes laimi, veiksmi, kā arī stabilitāti un mieru.

Foto: Unsplash

Balts kaķis
Šiem kaķiem piemīt izcils dziedināšanas spēks. Tie noņem stresu, ārstē un atjauno enerģiju, bet tāpat dāvā cilvēkiem laimes sajūtu.

Trīskrāsu kaķis
Šiem dzīvniekiem piemīt melno, balto un rudo kaķu īpašības, kas nodrošina mājas aizsardzību no visa negatīvā. Tāpat tie nes veiksmi, laimi un labklājību.

Foto: Unsplash

Divkrāsu kaķis
Kā vēsta tautas ticējumi, divkrāsu kaķi ir vislabākie peļu ķērāji un ir ļoti draudzīgi. Tie ir dzīvebrieduma, sapratnes un veselā saprāta simboli.

Daudzkrāsu kaķis
Šie kaķi ir izdziedināšanas speciālisti un tiem piemīt izcila spēja redzēt spokus.

Zeltainas krāsas kaķis
Šiem kaķiem piemīt dzīvesgudrība. Tāpat tie dāvā saules enerģiju saviem saimniekiem un mājoklim.

Foto: Unsplash

Svītrains kaķis
Šie kaķi ir ļoti rotaļīgi, tie rada pozitīvu un jautru atmosfēru, kā arī palīdz saviem saimniekiem paraudzīties uz lietām no gaišās puses.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.