Foto: SHUTTERSTOCK

Kāpēc meita nevar valkāt mātes lietas – svarīgas nianses 30

Ģimenē, kurā ir pieaugusi meita, nereti var manīt, ka mammas lietas lēnām sāk izmantot meita. Liekas, normāli – kur meita nav no mammas aizņēmusies blūzīti, krelles vai auskarus, lai draudzenēm palielītos ar ko skaistu. Tāpat nereti meitas nēsā savu mirušo mammu mantas – lai uzturēt atmiņas, taču tā darīt nedrīkst.

Reklāma
Reklāma

Vai var valkāt mammas lietas?

“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Šķiet, ka nav nekas slikts, pielaikot kādu mīļāko lietu no mammas garderobes. Ezoteriķi uzskata, ka tā nav gluži taisnība. Neaizmirstiet, ka jebkura lieta uzglabā tā īpašnieka enerģiju, un šeit ir problēma. Fakts ir tāds, ka tad, kad meita valkā mātes lietu, viņa nodod savu enerģiju otras dzīvē, ieskaitot daļu no viņas likteņa. Diemžēl neviens nevar precīzi paredzēt, kā tas ietekmēs bērna dzīvi, jo tas var radīt gan pozitīvas, gan negatīvas pārmaiņas.

Tik skumjš notikums kā mīļotā cilvēka, jo īpaši mātes, nāve izsit visus no līdzsvara. Protams, kaut ko gribas atstāt atmiņā, un bieži vien tas ir apģērbs. Ņemot vērā to, ka jebkurš priekšmets uzkrāj sava īpašnieka enerģiju, arī pēc cilvēka nāves viņa drēbes saglabā viņa enerģiju. Ezotēriķi atzīmē, ka nāves enerģija negatīvi ietekmē dzīva cilvēka dzīvi, tāpēc ieteicams no šādām lietām atbrīvoties, pat ja tās ir ļoti dārgas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.