Lielbritānijas karaliene Elizabete II.
Lielbritānijas karaliene Elizabete II.
Foto: AP/ PA/ ZUMAPRESS/ REUTERS/ EPA/ SCANPIX/ LETA

Karaliene Elizabete II nokaitināta – turpmāk viņa kontrolēs mazdēla Harija un viņa sievas rīcību: “Nebūs nekāda Frogmoras pils!” 1

Pēc pēdējo dienu notikumiem, kad klajā nāca ziņas par domstarpībām, kas radušās Keitai Midltonei un Meganai Mārklai, kā rezultātā karaliene Elizabete II “atdalīja” mazdēlu princi Hariju un viņa sievu Meganu no Karaliskā labdarības fonda, klajā nākušas jaunas ziņas. Izrādās, ka 93 gadus vecā karaliene Elizabete II uzņēmusies pilnīgu kontroli pār mazdēla, prinča Harija un viņas sievas Meganas Mārklas turpmāko darbību un viņu plāniem.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Lasīt citas ziņas

Tapis zināms, ka 37 gadus vecās Meganas Mārklas un 34 gadus vecā prinča Harija “atdalīšana” no Kensingtonas pils nebūt nav viņu pašu iegriba. To izlēmusi Lielbritānijas karaliene. Saseksas hercogu rīcību turpmāk kontrolēs viņa pati. Karaliene ir pārliecināta, ka tādējādi viņa spēs pārraudzīt izlutinātā mazdēla Harija un viņa sievas plānus, tiek ziņots birtu izdevumam “Express”.

“Galvenā iecere tam ir tāda, ka arī turpmāk Saseksas hercogu pārim ir jāveic plānots un pārdomāts darbs sabiedrības un karaliskās ģimenes interesēs. Turpmāk viss, ko darīs Harijs un Megana, tiks vai nu karalienes akceptēts vai noraidīts, un notiks tikai saskaņoti ar viņu pašu,” – tiek ziņots. Kā izteikusies pati karaliene pēc ilgstošas sarunas ar Hariju un Meganu – nebūs nekāda Frogmoras pils!

CITI ŠOBRĪD LASA

Megana Mārkla un princis Harijs jau “atdalījās” no Keitas Midltones un prinča Viljama šī gada martā un izveidoja paši savu Instagram kontu. Taču turpmāk viņu “neatkarība” būs vairāk ierobežota, jo, acīmredzot, līdzšinējie Meganas Mārklas karaliskās ģimenes tradīciju pārkāpumi visbeidzot karalienes Elizabetes II pacietības mēru ir izsmēluši.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.