Keita Midltone, princis Viljams un karaliene Elizabete II atklāj dārza svētkus

Karaliene Elizabete II paziņojusi, ka ir sajūsmā par Keitu Midltoni un princi Viljamu: vai Čārlzs nekļūs par nākamo karali? 7

Lielbritānijas karaliene Elizabete II esot ļoti gandarīta gan ar sava mazdēla, prinča Viljama, gan viņa mīļotās sievas, Keitas Midltones uzvedību un rīcību, kas pilnīgi saskanot ar karaliskās ģimenes interesēm. Karaliene šajās dienās ar vienu teikumu “sacēlusi vētru”, viņa sacījusi, ka princis Viljams un Keita Midltone varētu kļūt par absolūti lielisku karali un karalieni.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka Kembridžas hercogi nesen atsākuši pildīt karaliskos pienākumus, neraugoties uz to, ka valstī vēl aizvien pastāv dažādi ierobežojumi, saistībā ar Covid-19. Gan princis Viljams, gan Keita Midltone darbojas karaliskās ģimenes interesēs un atšķirībā no Saseksas hercogiem, nesagādā monarhiem nekādus nepatīkamus pārsteigumus. Karaliene atzinusies, ka viņi lieliski tiek galā ar savu uzdevumu.

Elizabetei II ļoti patīkot tas, ka ap Keitu nevirmo ne skandāli, ne negācijas. “Viņai viņi abi ir ideāli kā britu karaliskās ģimenes pārstāvji. Karaliene dievina Ketrīnu,” – izdevumam “Daily Star” izstāstījis kāds ģimenei pietuvināts draugs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neskatoties uz to, ka pirmais rindā uz troni ir prinču Viljama un Harija tēvs, princis Čārlzs, Kembridžas hercogi jau šobrīd pilda ļoti daudz to pienākumu, kurus tāpat nāktos pildīt nākošajam Lielbritānijas karalim un karalienei.

Anonīmais karaliskās ģimenes draugs medijiem arī atklājis, ka Keita un princis Viljams ļoti vēlas būt tādi monarhi, kas būtu pietuvināti “vienkāršajai tautai”, viņi vēlētos, lai viņus uztver kā līdzīgus, nevis “pārākus”. “Pavisam noteikti viņi neatcels gadiem senas tradīcijas, kādas valdījušas britu karaliskajā ģimenē, tomēr viņi vēlas būt brīvāki, piemēram, viņi vēlētos atvieglot apģērba etiķetes prasības vai savu žestu izrādīšanu publikā,” – komentējis anonīmais avots. Kā zināms, šobrīd britu karaliskās ģimenes etiķete nosaka, ka monarhiem sabiedrībā ir liegts izrādīt “intīmu uzvedību” vienam pret otru, kas nozīmē, ka arī laulātais pāris publiski nedrīkst viens otram pieskarties, kā arī dāvāt viens otram skūpstu.

LA.LV Aptauja

Vai Keita Midltone un princis Viljams būtu piemēroti Lielbritānijas karaļa un karalienes lomai?

  • Nezinu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.