Kokteilis
Apbrīno

Karaliskās ģimenes biogrāfs pastāstījis, kādas ir prinča Viljama un Keitas attiecības bez prožektoriem un kameru objektīviem9

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā Keita Midltone un viņas vīrs, princis Viljams, godā dažādas tradīcijas, tomēr vienlaikus viņi ir arī ļoti mūsdienīgi. Viņi, neapšaubāmi, ir viens no skaistākajiem britu karaliskās ģimenes pāriem tās vēsturē.

Kembridžas hercogiem mīklainā veidā izdodas izcili sabalansēt savas attiecības starp darbu un ģimenes dzīvi, noturot tās līdzsvarā.

“Keitai un princim Viljamam ir līdzvērtīgas lomas ģimenē. Princis ir gan iesaistīts bērnu audzināšanā, tajā skaitā viņš bērnus gan pats aizved, gan atved no skolas, kā arī palīdz bērniem mājasdarbu pildīšanā. Viņš tāpat var arī pats gatavot ēdienu, tieši tāpat kā to dara arī Keita,” – runājot par Kembridžas hercogu laimīgo attiecību noslēpumu, stāsta britu karaliskās ģimenes biogrāfs Omīds Skobijs.

Grāmatas “Finding Freedom” autors apgalvo, ka ir kāda lieta, kas Keitas un Viljama attiecībās spēlē milzīgu lomu un tā ir virtuve! Tā nav vienkārši vieta, kur viņi gatavo ēdienu un ēd maltītes, tā ir vieta, ko gan Keita, gan Viljams sauc par mājokļa sirdi.

Saistītie raksti

“Viljams un Keita savā Kensingtonas pils mājoklī iekārtojumu ir padarījuši tādu, ka virtuve ir dzīvokļa centrālā vieta. Tas ir ne tikai praktiski, bet arī simboliski. Tāpat kā prinča Viljama mamma, princese Diāna, arī viņš vēlas, lai viņa bērni augtu normālā ģimenē, kurā valdītu ģimeniska atmosfēra, pat, ja viņš pats kādu dienu kļūs par Lielbritānijas karali,” – rakstnieka vārdus citējis izdevums “Hello!”.

Princis Viljams un Keita Midltone savā kāzu dienā, 2011.gada 29.aprīlī

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.