Karikatūras

Ēriks Ošs. Lielākais pelnītājs

No Latvijas pašvaldību vēlētajām amatpersonām lielākos ienākumus pagājušajā gadā guvis Rīgas vicemērs Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”), liecina aģentūras LETA apkopotie dati no amatpersonu deklarācijām. A. Amerika ienākumi pērn bija 616 386 eiro un 35 250 ASV dolāri. Lielus ienākumus Amerikam nodrošinājuši procenti no nebanku kreditētājiem un vērtspapīru portfeļa realizācijas. Pērn no ātro kredītu uzņēmuma AS “4finance” procentos viņš ieguvis 35 250 ASV dolārus, no “Mogo” – 205 000 eiro, no darījumiem “Swedbank” ar vērtspapīriem – 335 000 eiro. Vismazāko summu – gandrīz 29 000 eiro – vicemērs saņēmis algā Rīgas domē.

Vai tev ir gods pazīt kādu no šiem reto vārdu īpašniekiem? Latvijā ir 25 Līgoņi un viens Līgo
Lustīgi nolīgot! Tāda Līgo diena un Jāņu nakts gadiem nav bijusi! Laika prognoze
Dārzs
Jasmīni ziedēs griezdamies un smaržos pa visu pagalmu! Dārznieki atklāj, ko šie krūmi patiesībā mīl visvairāk
TV24
Haralds Burkovskis: Parlaments, kurš dodas vasaras brīvdienās, ir līdzīgs skolas klasei
Agrāk tas šķita kā zinātniskā fantastika: 10 lietas mūsdienu auto, bez kurām daudzi vairs nespēj iedomāties savu dzīvi
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā
TV24
“Burbuļošana” Z-kanālos – Kudors atklāj spriedzi Krievijas kara atbalstītāju vidū
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
“Baudot saulgriežu gaišās naktis, izbraucu ar velo pa Lucavsalu. Biju pārsteigts!” Rīdzinieks pirms svētkiem dalās pārdomās
Kraukšķīgi un aromātiski mazsālītie gurķīši. 4 receptes dažādām gaumēm