Karikatūras

Ēriks Ošs. Lūk, banka manam depozītam!

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija šonedēļ nodeva trešajam lasījumam grozījumus Iepakojuma likumā. Tie paredz, ka depozīta sistēma tiks ieviesta no 2022. gada 1. februāra. Paredzēts, ka iedzīvotāji Latvijā par nodoto dzērienu iepakojumu varēs saņemt gan skaidru naudu (nododot manuāli), gan čekus (nododot depozīta automātos). Depozīta sistēmā otrreizējai pārstrādei varēs nodot alus, bezalkoholisko dzērienu, sidru un kokteiļu dažāda tilpuma plastmasas vai stikla pudeles, kā arī skārdenes. Plānots, ka maksa par dzērienu iepakojumu, ko varēs atdot depozīta sistēmā, būs 10 centi.

Receptes
Vēl var paspēt: trīs jaunas ķimeņu siera receptes
Vai tev ir gods pazīt kādu no šiem reto vārdu īpašniekiem? Latvijā ir 25 Līgoņi un viens Līgo
Lustīgi nolīgot! Tāda Līgo diena un Jāņu nakts gadiem nav bijusi! Laika prognoze
Dārzs
Jasmīni ziedēs griezdamies un smaržos pa visu pagalmu! Dārznieki atklāj, ko šie krūmi patiesībā mīl visvairāk
TV24
Haralds Burkovskis: Parlaments, kurš dodas vasaras brīvdienās, ir līdzīgs skolas klasei
Agrāk tas šķita kā zinātniskā fantastika: 10 lietas mūsdienu auto, bez kurām daudzi vairs nespēj iedomāties savu dzīvi
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā
TV24
“Burbuļošana” Z-kanālos – Kudors atklāj spriedzi Krievijas kara atbalstītāju vidū
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
“Baudot saulgriežu gaišās naktis, izbraucu ar velo pa Lucavsalu. Biju pārsteigts!” Rīdzinieks pirms svētkiem dalās pārdomās