Karikatūras

Ēriks Ošs. Vai tu iesi uz tautas sapulci?

Saistībā ar prokuratūras lūgumu izdot kriminālvajāšanai Saeimas deputātu, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedru Juri Jurašu tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) kā partijas vadītājs 25. janvārī nosūtījis vēstuli citu valstu vēstniecībām, lai vērstu uzmanību uz to, ka Latvijā tiesiskie instrumenti var tikt izmantoti negodīgi ar mērķi ietekmēt politisko situāciju valstī.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Eksperti brīdina par jaunas katastrofas tuvošanos: 90 procenti cilvēces var iet bojā
Lasīt citas ziņas

JKP šodien pie Saeimas arī rīkos tautas sapulci “Par tiesisku Latviju!”, iestājoties pret prokuratūras lūgumu izdot kriminālvajāšanai Jurašu. JKP pārstāve paudusi, ka pasākumā tiks pieprasīta ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanās, “jo, vajājot Juri Jurašu, tiesiskums Latvijā tiek būtiski iedragāts”.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija otrdien nolēma atbalstīt aicinājumu izdot kriminālvajāšanai Jurašu, taču gala lēmums par šo jautājumu šodien būs jāpieņem Saeimas sēdē.

“Nevar saprast vai tur cietuši kapu apstādījumi vai aļģes no Baltezera!” Sievietes pasūtījums “Wolt” raisa sašutumu
RAKSTA REDAKTORS
“Igauņiem gadiem ir lētāk nekā pie mums…” Degvielas cenu atšķirības sadusmo latviešus
“Alus, čipši un neliela ballīte!” Ko princis Harijs paspēja sastrādāt Polijā?
Kokteilis
Cilvēki jau trin mēles: vai Tramps, Velsas princeses daiļuma apžilbināts, pārkāpis karaļnama protokolu?
Kokteilis
Visu laiku centies, bet nesanāk? Šajos datumos dzimušajiem cilvēkiem ir grūtības ar finansēm un naudas pelnīšanu
Putinam vajadzīgs jauns karš, un viņam jau ir plāns: ko iecerējis Kremļa saimnieks?
Nosaukti 10 ieradumi, kas atbaida cilvēkus: ko darīt, lai nesabojātu attiecības
Ievērojama naudas summa! Cik pērn nopelnījis Strupišs?
Krievijas provokācijas pret NATO valstīm turpināsies, kamēr nebūs adekvātas atbildes, pašmāju eksperti uzsver
TV24
“Nevis atbrīvojām, bet pārvērtām Ukrainu drupās!” Viens no spēcīgākajiem Krievijas Z propagandistiem vairs neaizstāv Kremli