Karikatūras

Gatis Šļūka. Nolādētie perēkļi!

Konkurences padome (KP) par aizliegtu vienošanos reģionālās nozīmes pasažieru pārvadājumos piemērojusi naudas sodu kopumā par 1,975 miljoniem eiro trim reģionālajiem pasažieru pārvadātājiem. KP Aizliegtu vienošanos departamenta direktore Ieva Šmite preses konferencē teikusi, ka karteļa vienošanās dēļ ticis deformēts sabiedriskā transporta pakalpojumu tirgus visā Latvijas teritorijā. Konkurences padome arī jau agrāk sodījusi citu nozaru uzņēmumus par karteļa vienošanos.

“Absolūts idiotisms!” un “Imitē darbu!” – sabiedrība asi reaģē par jaunieša vecuma sliekšņa celšanu līdz 30 gadiem
“Šis “eksemplārs” sāka taurēt.” Velokurjers atklāj savu versiju par notikušo kautiņu pie tirdzniecības centra “Rīga Plaza”
TESTS. Ja vari pareizi atbildēt uz 8 no šiem 9 jautājumiem, tavs IQ līmenis pārsniedz 135
VIDEO. No lietota dīvāna iekšpuses pēkšņi atskanēja zvaniņš – pāris nespēja noticēt atklājumam
“Gribu apsveikt tautiešus – mēs izdzīvojām!” Februāra pēdējās nedēļas sākumā visā Latvijā gaidāms atkusnis
TV24
Rajevs: Katrai monētai ir divas puses. Protams, labi, ka mūs atpazīst, respektē un pasaka kaut ko labu, bet ir divi lieli mīnusi
“Viņš bija stiprā šoka stāvoklī!” Pārsteigts par apkārtējo vienaldzību, NBS virsseržants pie Mangaļsalas mola izglābj ledū ielūzušu vīrieti
Jūrmala plāno ieviest lielāko jaundzimušā pabalstu Latvijā
Vai izjūti? Zemi pārņem spēcīga sarkanā līmeņa magnētiskā vētra
“Mēs centāmies darīt visu…” Dukuru ģimenes draugs atklāj, cik smagi bija Paulas Dukures pēdējie mēneši