Karikatūras

Gatis Šļūka. Sākam krāt siltam dzīvoklim!

Nākamajā apkures sezonā rīdziniekiem par siltumu varētu būt jāmaksā vairāk nekā divas reizes dārgāk, nekā viņi maksājuši līdz šim. Tā šonedēļ preses konferencē prognozēja Rīgas siltumapgādes uzņēmuma “Rīgas siltums” vadība. Jaunā apkures sezona dabasgāzes cenas pieauguma dēļ esot gaidāma gaužām drūma, apkures tarifs varot pieaugt līdz 155 eiro par MWh, daudzi rīdzinieki nespētu to samaksāt.

Paldies pateiksi vēlāk! Kā veikalā izvēlēties gardāko arbūzu: 9 pazīmes, kurām pievērst uzmanību
TV24
Tipiskais pārkāpējs: Jančevskis atklāj, kādi šoferi Jāņos visbiežāk aizturēti reibumā
Mūžībā devusies sieviete, kura vairāk nekā 40 gadus savu dzīvi veltīja Latvijas Leļļu teātrim
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Jauniešus aicina pieteikties valsts aizsardzības dienestam – iespējams izvēlēties sev piemērotāko variantu
RAKSTA REDAKTORS
“Ne es, ne mans bērns valstij nav vajadzīgi…” Mamma atklāti par smago ceļu līdz palīdzībai bērnam
“Tas vairs nav smieklīgi!” Saulkrastu iedzīvotājus satrauc ziņas par lāci, kas manīts pie kempinga
Veselam
Spilvendrāna kā baktēriju perēklis: speciālisti pasaka, cik bieži tā jāmaina, lai nekaitētu veselībai
Krievija jau draudēja ar sekām: Somija pieņem nozīmīgu lēmumu par kodolieročiem
Kur būs viskarstāk? Sestdien Latvijā temperatūra pakāpsies līdz +31 grādam