Karikatūras

Mandeļu gaņģi, prēmiju gaņģi…

Noslēdzoties pusgadu ilgušajai Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē, ministrijas saviem darbiniekiem sākušas izmaksāt prēmijas, lai pateiktos par padarīto darbu, vēstīja LNT. Piemēram, Veselības ministrijā prēmijas saņēmuši 28 darbinieki, kuriem kopumā izmaksāti 50 900 eiro. Tās izmaksātas algas, pusotras vai divu algu apmērā, ņemot vērā katras personas darba intensitātes pakāpi, kā to paredz valdības noteikumi, skaidrots ministrijā. Prēmiju izmaksāšanu sākusi arī Iekšlietu ministrija. Tieslietu ministrija prēmijas maksās 56 darbiniekiem, bet Labklājības ministrija
– 39. Prēmijas plānojot izmaksāt visas ministrijas, izņemot Finanšu ministriju, kas nolēmusi saviem darbiniekiem pateikties, piešķirot
papildu atvaļinājuma dienas.

Reibumā pie stūres pirmdien pieķerti jau deviņi šoferīši; avārijā Saldus pusē viens bojāgājušais
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Cilvēki ar droniem, laivām, lūdzu palīdziet māsai atrast dēliņu! Ģimene lūdz ikvienu iesaistīties puisīša meklēšanā pie Gaujas Cēsu pusē
TV24
Advokāts: Mums ir fenomenāla spēja kaut ko efektivizēt, nesamazinot ierēdņu skaitu
Receptes
7 neparastu un gardu ēdienu receptes, ko pagatavot no Jāņu siera: no zupas līdz pildītām aprikozēm
Receptes
Vēl var paspēt: trīs jaunas ķimeņu siera receptes
Vai tev ir gods pazīt kādu no šiem reto vārdu īpašniekiem? Latvijā ir 25 Līgoņi un viens Līgo
Lustīgi nolīgot! Tāda Līgo diena un Jāņu nakts gadiem nav bijusi! Laika prognoze
Dārzs
Jasmīni ziedēs griezdamies un smaržos pa visu pagalmu! Dārznieki atklāj, ko šie krūmi patiesībā mīl visvairāk
TV24
Haralds Burkovskis: Parlaments, kurš dodas vasaras brīvdienās, ir līdzīgs skolas klasei