Karikatūras

Spirtu? Cigaretes? Ietekmi?

Ventspils mēram Aivaram Lembergam piemērots aizdomās turētā statuss – viņu tur aizdomās par tirgošanos ar ietekmi, ziņo LTV. Lembergs esot tirgojies par atbalstu Rīgas vicemēra Andra Amerika kļūšanai par Rīgas brīvostas valdes locekli pēc tam, kad 2010. gada rudenī 10. Saeimā ievēlētais Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers grasījās pamest amatu pašvaldībā un līdz ar to arī Rīgas brīvostā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šodien vārda dienu svin Emīls, Egita un Monvīds, bet uzvārda dienu – Meijas, Kopilovi, Cimoškas un Ivaščenko
Kokteilis
Māra Zālīte atklāj, kā patiesībā top viņas romāns un kas notiek “aizkulisēs”: “Pļāvējam pietrūkst benzīna, brauks uz Tukumu”
Kokteilis
“Valdis pagādāja sev vietā Frici, lai es nepalieku bez pieskatīšanas” – Lindas Mūrnieces lauku dzīves ainiņas
TV24
Konstantinovs: Tas ir tik ļoti latviski – sistēma funkcionē, kamēr neviens tai nepievērš uzmanību
Eiropa ņem stūri savās rokās: Makrons izklāsta plašu Eiropas piedāvājumu Irānai, lai izbeigtu karu ar Izraēlu
Viedoklis
Armaņeva dalās interesantā novērojumā par vēlēšanām: “Uzreiz pēc pusnakts jau redzējām…”
Rīgas panorāmas rats pagarina darba laiku vasarā – vakara saulrieti virs Rīgas nu baudāmi ilgāk
Gandrīz 800 zīdaiņu slepena kapsēta. Šausminošs stāsts par mūķeņu vadītu māju Īrijā
Veselam
Zinātnieki izsaka steidzamu brīdinājumu par alus dzeršanu no stikla pudelēm! Ko viņi atklāja?
Briesmonis zem gultas vairs nav tikai bērnu iedomas! Aukle pārbaudīja, vai zem gultas nav briesmoņa – un tiešām kādu atrada