Mārtiņš Karsums.

Karsums rezultatīvs uzvarā pār “SKA” 0

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzēdams viņa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Maskavas “Spartak” komandai svinēt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
Mūrniece: “Notiek psiholoģiskās operācijas pret mūsu iedzīvotājiem. Tiek mēģināts manipulēt un radīt nedrošības sajūtu”
“AstraZeneca” paziņo, ka tā ir sākusi savas Covid-19 vakcīnas izņemšanu no apgrozības visā pasaulē

Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pārspēja Sanktpēterburgas “SKA”.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā komanda decembra otrajā pusē uzvarēja piecās spēlēs pēc kārtas, bet pirms šodienas mača tai bija trīs zaudējumu sērija.

“Spartak” šosezon savstarpējās spēlēs “SKA” uzvarējusi trīs reizes tikpat mačos. Pirmie divi panākumi tika gūti viesos, bet tagad uzvara izcīnīta arī savā laukumā, kur maskavieši “SKA” vienību nebija pārspējusi desmit iepriekšējās cīņās, pēdējo reizi to spējot 2012.gadā.

Znaroks un Vītoliņš savulaik vadīja arī “SKA” komandu, līdz ar to viņiem šīs ir gana principiālas spēles.

Karsums rezultatīvi asistēja 55 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad skaistā saspēlē ar Iļju Zubovu partneris izslidoja vienatnē pret viesu vārtsargu Magnusu Helbergu, panākot 2:1. Trešos vārtus “Spartak” guva 56.minūtē, kad vienatnē pret Helbergu izslidoja čehs Robins Hanzls, arī izmantojot iespēju.

Šajā mačā Mārtiņš karsums 16 minūtēs un 59 sekundēs bloķēja divus metienus un zaudēja abos iemetienos, bet Daugaviņš nospēlēja 17 minūtes un 21 sekundi, vienreiz mezdams pa vārtiem un izprovocēdams divus pārkāpumus.

Karsums šosezon 37 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, bet Daugaviņam 42 cīņās ir astoņi precīzi metieni un 17 piespēles. Viņš ar 25 punktiem ir trešais rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Citā spēlē Maskavas “Dinamo” bez uzbrucēja Mika Indraša pieteikumā, mājās ar 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) guva virsroku pār Habarovskas “Amur”. Savukārt Pekinas “Kuņluņ Red Star”, nespēlējot Gunāram Skvorcovam, viesos ar 5:1 (0:0, 2:1, 3:0) uzvarēja Minskas “Dinamo”.

Maskavas “Dinamo” ar 62 punktiem 46 spēlēs ir trešā Rietumu konferencē, bet “Spartak” ar 56 punktiem 45 cīņās atrodama piektajā vietā. Tikmēr Rīgas “Dinamo” ar 31 punktu 45 cīņās ir pirmspēdējā – 11.vietā, par punktu apsteidzot Minskas “Dinamo”.