Mūziķis, veselīga dzīvesveida entuziasts Kaspars Zlidnis

Kaspars Zlidnis pārliecināts: “Šobrīd pat cienījami ārsti un zinātnieki visā pasaulē tiek pazemoti un apklusināti.” 124

Veselīga dzīvesveida entuziasts un mūziķis Kaspars Zlidnis socvietnē “Facebook” paudis savu pārliecību, runājot par Covid-19 pandēmiju, testiem un vakcīnām. Viņš ir pārliecināts, ka cilvēki vairs nedomā kritiski un neapšauba informāciju, ar kuru katru dienu tiekot “baroti”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

“Cilvēki vairs nevēlas uzdot jautājumus, domāt kritiski un apšaubīt informāciju, ar kuru katru dienu tiek baroti, jo ir iebiedēti, apjukuši un iedzīti stūrī.
Oficiālie mediji nepievērš uzmanību tam, ka visā pasaulē notiek neskaitāmas cilvēku sacelšanās pret šo noziegumu pret cilvēci, tā vietā rādot, kā “brīvie” cilvēki atkal laimīgi var apmeklēt koncertus un svinēt dzīvi.

Bailes no izsmiešanas un nosodījuma aizmiglo pat saprātīgu cilvēku loģisko spriestspēju.
CITI ŠOBRĪD LASA

Drošāk ir būt vienam no iebiedēta pūļa, nekā drosmīgi aizstāvēt savas tiesības brīvi izteikties un rīkoties, balstoties uz loģiku, veselo saprātu un cilvēcību.

Šobrīd pat cienījami ārsti un zinātnieki visā pasaulē tiek pazemoti, apklusināti un nostumti malā, ja atļaujas apšaubīt uzspiesto informāciju un iebilst šī brīža vardarbīgajai un prettiesiskajai rīcībai attiecībā uz cilvēku veselību, jo tagad rūpes par to autoratīvi ir pārņēmuši politiķi un viņu saimnieki, kuriem nav nedz sajēgas šajos jautājumos, nedz arī cilvēcības un cieņas pret līdzcilvēkiem, tikai pliks aprēķins un tieksme pakļaut, kontrolēt un vadīt.

Skolotāji, iekšlietu ministrijas darbinieki un mediķi tiek pakļauti milzu spiedienam un nolikti izvēles priekšā, vai samierināties un turpināt strādāt, vai tomēr nepiekrist šai ļaunprātībai un palikt bez darba.

Jauniešiem jāizvēlas starp bezierunu paklausīšanu augstskolu vadības ultimātiem vai liegumam studēt.
Klusēšana un bezierunu paklausība nozīmē pieņemt, ka drīz arī visus bērnus, tai skaitā zīdaiņus, vakcinēs obligātā kārtā un vecāki tikai plātīs rokas un aizbildināsies, ka nebija citu iespēju, kā pakļauties šiem medicīniskajiem eksperimentiem.

Iespējas bija un ir! Cilvēku patieso brīvību neviens nav spējīgs atņemt, ja vien mēs paši bailēs nodurtām galvām to neatdosim brīvprātīgi, lai tikai varētu dzīvot “normālu un mierīgu” dzīvi, kas diemžēl ir lielākā ilūzija un pašapmāns, kuru daži pieņem par patiesību,” – paudis Zlidnis “Facebook”.

LA.LV Aptauja

Vai tu piekrīti Kaspars viedoklim?

  • Jā, piekrītu
  • Nē, nepiekrītu
  • Tikai daļēji
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.