Pēteris Skudra nākamajā sezonā var atgriezties KHL kluba galvenā trenera amatā.
Pēteris Skudra nākamajā sezonā var atgriezties KHL kluba galvenā trenera amatā.
Foto: LETA

Kāvās spēlētāji, treneri un ārsti – Pēteris Skudra atceras debiju Ziemeļamerikā 0

Latvijas bijušais hokeja vārtsargs un šobrīd treneris Pēteris Skudra savulaik, nebūdams draftēts, spēja izsisties līdz NHL. Taču sākums Ziemeļamerikā bijis traks.

Krimināls
Sita, spārdīja un iegrūda grāvī: tiesā vairākus mediķus par kolēģes dzīvesbiedra nežēlīgu piekaušanu
Kokteilis
“Savā būtībā jau esam okupēti!” Aktrise vēršas pie tautiešiem ar nozīmīgu paziņojumu 8
Kokteilis
Gudrie dzīvo Rīgā, seksīgie – Jūrmalā, bet dumjie…. MI atklāj, ko domā par cilvēkiem dažādās Latvijas pilsētās 41
Lasīt citas ziņas

“Kad sākās pārbaudes spēles (ECHL), sapratu, ka tas ir ārprāts, sabraukuši tādi spēlētāji… Tik nenormāli daudz kautiņi, katru spēli sišanās. Man pirmajā spēlē komanda pret komandu kāvās – treneri ar treneriem, ārsti ar ārstiem. Viņi uz soliņa, komandas – laukumā. Tas bija šoks. Domāju, ka pieci uz pieci var kauties, bet sāka lekt spēlētāji no soliņa laukumā, treneri salauza stiklu,” intervijā “hattrick.lv” stāsta Pēteris Skudra.

Pēc trīs sezonām Ziemeļamerikas zemākajās līgās Skudram izdevās izsisties līdz NHL, kur viņš nospēlēja sešas sezonas Pitsburgas “Penguins”, Bufalo “Sabres”, Bostonas “Bruins” un Vankūveras “Canucks” rindās. Latvijas izlasē pēc konflikta ar treneri Leonīdu Beresņevu 1997. gada pasaules čempionātā viņš turpmāk vairs nespēlēja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iepriekšējās piecas sezonas Pēteris Skudra vadīja KHL vienību Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, bet šobrīd ir bez darba.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.