Foto: Unsplash

Kāzas nav domātas viņiem! 5 zodiaka zīmju vīrieši, kas visbiežāk nekad tā arī neapprecas 31

Kāds dod priekšroku karjerai, kāds – ģimenei. Kāds – tikai izklaidei. Astrologi uzskata, ka ir daži vīrieši, kas labprātāk izvēlas neprecēto vecpuišu dzīvi, nekā attiecības ar saistībām.

Reklāma
Reklāma

5. vieta – Auns

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Kaislīgajam, patiesi ugunīgajam Aunam patīk izrādīt savu mīlestību pret savu partneri visos iespējamos veidos. Tādēļ sākotnēji var šķist, ka tā būs mīlestība līdz mūža galam. Tomēr tā nav! Ja Aunam radīsies kaut mazākās aizdomas par to, ka viņam tomēr šīs saistības nav vajadzības vai arī vēl trakāk – viņš sāks baidīties par to, ka partneris var kļūt neuzticīgs, viņš pārtrauks jūsu attiecības uzreiz. Tomēr, ja nu tu esi tas, kurš ir iemīlējies Aunā, jāatceras tikai viena formula: Auns ir jāapber ar bezgalīgiem komplimentiem un mīlestību, un jāatceras, ka nodevību viņš nepiedos nekad un nekādos variantos.

4. vieta – Skorpions

Vēl viena izvēlīga zodiaka zīme ir Skorpions. Tomēr ar to vien, ka ka Skorpions būs sev atradis līdzvērtīgu partneri, nepietiks. Tam sekos ilgstoša “pārbaude”, vai šis cilvēks tiešām ir tā vērts. Šie vīrieši ir un paliek mīkla – arī savai mīļotajai. Ja viņam izdosies atrast kaut ko patiešām radniecību un iemīlēt, tā būs patiesa veiksme – gan vienam, gan otram. Tomēr jārēķinās ar to, ka dzīve ar Skorpionu nekad nav viegla.

3. vieta – Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi astrologi Dvīņus dēvē par vieglprātīgiem, taču tas nav galvenais iemesls viņu pretestībai precēties. Šī gaisīgā zodiaka zīme mīl būt uzmanības centrā un aizvien atklāt kaut ko jaunu savā dzīvē. Tāpēc viņiem ir grūti saistīt sevi ar vienu cilvēku un atteikties no citām iespējām, kuru, būsim godīgi, nemaz netrūkst. Tamdēļ, ja gribat dzirdēt pavisam godīgu atbildi – vīrietis, kas dzimis Dvīņu zvaigznājā, pat, ja tevi apprecēs, visticamāk, nekad nebūs pret tevi pavisam godīgs.

2. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīriem it kā no vienas puses ir neticami viegli būt ar kādu kopā, bet patiesībā viņi savā sirsī atstāj maz vietas otrajai pusītei, jo ir gana lieli egoisti. Šiem vīriešiem principā ir grūti pieķerties vienai lietai – vai tas būtu cilvēks, apņemšanās vai kāda ideja. Iedzimtā vēlme eksperimentēt parasti ņem virsroku.

1. vieta – Strēlnieks

Strēlnieku raksturo savdabīga kombinācija – viņam ir aktīvs gars, kas atrodas nemitīgos patiesības meklējumos, un enerģisks, ugunīgs raksturs. Jebkāda veida “sistēma” un laulību viņi uzskata par tādu – viņus tracina. Viņi uzskata, ka tādējādi viņi neaizbēgami zaudē savu šarmu. Tāpēc, visbiežāk, lai arī cik aizraujoša, skaista un mīlama viņiem neliktos partnere, viņi nesaistīs sevi paliekošās un nopietnās attiecībās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.