Foto: Unsplash

Viņi dzīvo tikai paši sev! 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus uzskata par vislielākajiem egoistiem pasaulē 11

Ir cilvēki, kuri visu dzīvi uzskata par dāvanu un negrasās ar to dalīties, vai upurēt to citiem. Astrologi uzskata, ka ir dažas zodiaka zīmes, kas visu savu dzīvi nodzīvo kā vislielākie egoisti, domājot tikai par sevi.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
Lasīt citas ziņas

Vērši, kā viņi paši sev saka – zina, kā vajag dzīvot. Viņi stabili stāv ar abām kājām uz zemes un tālredzīgi izkalkulē dažādus labumus – sev, protams. Parasti ikdienā Vēršiem nekā netrūkst, taču viņi nav gatavi tajā ar kādu dalīties. Viņu uzskats ir tāds, ka katrs pats ir savas laimes kalējs. Vērši nevienam netraucēs viņa ceļā uz laimi, taču arī nepalīdzēs. Vai vajadzētu viņiem to pārmest? Nebūt ne! Šie cilvēki bauda savu dzīvi un labi zina, kā sasniegt to, ko vēlas.

Dvīņi

Dvīņi ir dubultzīme, tātad viņiem ir divas savas dzīves. Vienu sev, bet otru… arī sev. Šiem cilvēkiem ļoti patīk būt uzmanības centrā un viņi grib, lai viņus uzskata par sava veida varoņiem. Tāpēc Dvīņi ļoti rūpīgi sargā savu egoismu no citu acīm, bieži vien izliekoties par patiesi rūpīgiem un līdzcietīgiem. Tomēr ticēt Dvīņu nesavtībai nevajag, var nākties tajā ļoti vilties.

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Skorpioni atšķirībā no Dvīņiem neslēpj savu egoismu un atklāti paziņo pasaulei, ka viņi dzīvo tikai sev. Šie cilvēki ir tik pašpietiekami, ka var nodzīvot arī visu savu dzīvi vienatnē un justies labi. Atšķirībā no citām zīmēm, Skorpioni reizēm pat speciāli citiem norāda, ka ir gana lieli egoisti un sadzīvo ar to lieliski. Vai viņi kādreiz to nožēlo? Nekad!

Auns

Auni domā tikai par sevi, taču nevajadzētu viņus vainot, ka viņi ir salti un “bez dvēseles”, jo patiesībā jau tā nemaz nav. Reizēm tikai viņi ir tik ļoti aizņemti ar savām rūpēm un ikdienu, ka, gluži vienkārši, neatliek laika citiem. Atklāti sakot, viena no lietām, kas viņus visvairāk kaitina ir tā, ka kāds cenšas iegūt viņu uzmanību un laiku tad, kad viņi ir aizņemti. Nevajag Aunos modināt dusmas!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.