Ķelnē vakar notika Turcijas prezidentu Redžepu Erdoganu atbalstoša demonstrācija, kurā piedalījās tūkstošiem Vācijā dzīvojošo turku.
Ķelnē vakar notika Turcijas prezidentu Redžepu Erdoganu atbalstoša demonstrācija, kurā piedalījās tūkstošiem Vācijā dzīvojošo turku.
Foto – AFP/LETA

Ķelnē turki demonstrē Erdogana atbalstam 1

Pievieno LA.LV

Ķelnē vakar notika Turcijas prezidentu Redžepu Erdoganu atbalstoša demonstrācija, kurā piedalījās tūkstošiem cilvēku. Demonstrāciju rīkoja turku organizācija ar lozungu “Jā demokrātijai.

Veselam
Ēd retāk! Ir 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Tavā kontā var nebūt tūkstoši, bet, ja tev ir šīs 9 lietas, tu esi bagātāks par vidusmēra cilvēku
“Neesmu gatava maksāt 40–60 eiro” – atpūtnieki piedzīvo vilšanos, izpētot naktsmītņu piedāvājumu Latgalē
Lasīt citas ziņas

Nē dumpim”, lai protestētu pret 15. jūlijā notikušo apvērsuma mēģinājumu Turcijā. Neveiksmīgajā pučā dzīvību zaudēja vairāki simti cilvēku. Organizatori paziņojuši, ka demonstrācijā ar runām uzstāsies visu turku politisko partiju pārstāvji, arī no opozīcijas, bet Turcijas valdības pārstāvji demonstrāciju neapmeklēs. Vācijas varas iestādes bija paziņojušas, ka demonstrācija var tikt aizliegta, ja uz to plānotu ierasties augsta ranga Turcijas amatpersonas, jo tas mainītu drošības apsvērumus. Rīkotāji bija plānojuši demonstrācijā tiešraidē uz videoekrāna demonstrēt Erdogana uzrunu, bet policija to aizliedza.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.