Ķēniņš un “Canucks” mājās piekāpjas Bufalo hokejistiem 0

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras “Canucks” ceturtdien NHL čempionāta spēlē savā laukumā ar 3:6 zaudēja Bufalo “Sabres”, kam savainojuma dēļ nevar palīdzēt Zemgus Girgensons.
Ķēniņš spēlēja vairāk kā 13 minūtes, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.
Pēc 48 spēlētām minūtēm rezultāts bija neizšķirts 3:3, bet spēles beigas veiksmīgāk aizvadīja viesi, izcīnot uzvaru. “Sabres” kapteinis Braiens Džionta izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.
Girgensona, kurš iepriekšējā mačā guva savainojumu, stāvoklis neesot tik smags kā izskatījās sākumā. “Sabres” galvenais treneris Teds Nolans prognozē, ka latvietis varētu atgriezties laukumā līdz šīs sezonas beigām (pēdējais mačs paredzēts 11. aprīlī).
“Canucks” Rietumu konferencē atrodas sestajā vietā, bet “Sabres” ir iespējas izķepuroties no pēdējās vietas līgā – līdz Edmontonas “Oilers” ir trīs punktu deficīts.