isport.ua

KHL nākamsezon spēlēs arī Horvātijas klubs “Medveščak” 0

Pievieno LA.LV

KHL no nākamās sezonas spēlēs arī Horvātijas komanda “Medveščak”, pirmdien pavēstīja līgas vadība.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Pirmdien kluba pārstāvji tikās ar KHL prezidentu Aleksandru Medvedevu, iepazīstinot viņu ar sportiskajām, infrastruktūras un finansiālajām projekta pusēm, un tās tika atzītas par pietiekamām, lai pavērtu zaļo gaismu startam šajā līgā.

Sestdien tika apstiprināts, ka KHL nākamajā sezonā spēlēs arī Vladivostokas klubs.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mūsu komandu pārsvarā veidos Ziemeļamerikas hokejisti ar horvātu asinīm. Mājas spēles plānojam aizvadīt kanādiešu izmēra hokeja laukumā un ienesīsim KHL aizokeāna spēles stilu,” izteicies “Medveščak” prezidents Damirs Gojanovičs.

Tādējādi nākamsezon KHL būs 28 komandas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.