Foto – Karīna Miezāja

Ķīlis: Normāla cilvēka reakcija uz aicinājumu balsot ir “ej tu di**t!” 2

Pievieno LA.LV

“Normāla, veselīga cilvēka attieksme attiecībā uz aicinājumu balsot ir “ej tu di**t!”. Es pats izlemšu vai es gribu, vai negribu,” komentējot visapkārt esošās vēlēšanu kampaņas un aicinājumus balsot, RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” skarbi noteica sociālantropologs Roberts Ķīlis.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Viņš turpināja: “Otra lieta – neviena racionāla teorija jums nestāstīs, ka viena balss kaut ko izšķir. Mums nav šī sistēma, kurā viena, dažas, desmit balsis kaut ko uz vienu vai otru pusi lielajā politikā baigi izšķir.”

“Trešais ir tas, ka cilvēki balso ļoti atšķirīgi. Vieni balso pēc sirdsapziņas, kā ideālisti. Otri balso pēc stratēģiskiem apsvērumiem. Trešais ir izsmalcinātais balsojums, un vēl visvisādi šādi varianti, kā cilvēki uzvedās. Šajā gadījumā tas, ko viņi vienkārši varētu izlemt, ir vispār piedalīties vai nepiedalīties pasākumā un tad kaut vai pēc nejaušības principa – septiņi soļi, paņem lapiņu un iemet,” pauda Ķīlis.

Plašāk pievienotajā video:

LA.LV redakcija vērš uzmanību! Šajā rakstā atspoguļots autora subjektīvais viedoklis, kas var nesakrist ar redakcijas viedokli.
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.