Foto: LETA

Klausītāji par Evijas Vēberes jauno dziesmu: sievišķis ar raudulīgo rūķa balsi un vēl pīpē 0

Portāls kokteilis.lv jau rakstīja, ka dziedātāja Evija Vēbere koncerta “Mīlestības vārdā. 18+” laikā, kas norisinājās 19. novembrī, satricināja visu Latviju. Viņa koncertā izpildīja komponista Imanta Kalniņa “Svētku diena”, taču viņas izpildījums koncertā pēcāk sociālajos tīklos sacēla patiesi nepiedzīvotu emociju vētru, un nākas atzīt, ka par viņu runā vēl šodien.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

14. decembrī publicēta Sniedzes Prauliņas un Edgara Šubrovska jaunā dziesma “Izoletta”, kuru iedziedājusi Evija Vēbere. Šī dziesma būs dzirdama režisora Andra Gaujas topošajā filmā “Nekas mūs neapturēs”. Filma uz lielajiem ekrāniem nonāks 2019. gada pirmajā pusē.  Andra Gaujas otrā spēlfilma “Nekas mūs neapturēs” ir stāsts par lepniem cilvēkiem, kurus filmā attēlo Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova. Keiša atveidotais galvenais varonis Ralfs ir harismātisks mūzikas producents, kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un meitu sadzīvot vienā īpašumā. Viņa eksperiments pārvēršas bezkompromisu cīņā katram par savām interesēm.

Nežēlībā kritušās dziedātājas Evijas Vēberes jauno dziesmu vietnē Youtube jau noklausījušies vairāk nekā 35 tūkstoši cilvēku. Turklāt zīmīgi, ka jaunajam dziesmas videoklipam liegta komentēšanas iespēja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču komentētāji nesnauž, un klausītāji sociālajā vietnē Twitter arī par šo Vēberes dziesmu izsaka skarbus komentārus:

Kāds komentētājs raksta: “Tas sievišķis ar raudulīgo rūķa balsi izrādās arī pīpē.” Kādam citam, savukārt, katrs viņas dziedājums liek kārtīgi izsmieties. Vēl kādam Vēbere izskatoties pēc Mikipeles, un iespējams tieši tāpēc viņa arī dziedot kā Mikipele.

Taču kādam sašutumu radījis tas, ka videoklipā varot noprast, ka tā nebija tabakas cigarete, bet gan zālīte jeb saucamais “kāsītis”. Uzsverot, ka mākslinieki ir tik tālu nolaidušies, ka klipos reklamē narkotikas.

Video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.