Kā pirms 100 gadiem izrādīja pirmo nacionālo filmu “Es karāi aiziedams” 0

Pievieno LA.LV

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1921. gada 26. martā

Latvijas Vēstnesis

Kino viesu izrādes. Sākot ar februāra mēnesi visā Latvijā uz laukiem iesākās pirmās kino viesu izrādes, izrādot pirmo nacionālo filmu “Es karāi aiziedams” un Latvijas hronikas uzņēmumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tagad bez filmas “Es karāi aiziedams” tiek sarīkotas viesu izrādes arī ar ārzemēs pagatavoto filmu “Sieviete sprostā” , kurā piedalās pazīstamie latviešu mākslenieki ārzemēs Marija Leiko un Jānis Guters.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.