FOTO: Ekrānuzņēmums/Facebook/Rasma Urtāne

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 557

Nedēļas nogalē soctīklotāju uzmanību piesaistīja kādas sievietes aktivitātes. Rasma Urtāne ir bijusī pasniedzēja, literāte, izdevusi divus dzejoļu krājumus, taču viņas aktivitātes sociālajos tīklos tiek vērtētas pretrunīgi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 16
Rezerves pulkvedis: “Krievijas armija kā prusaki iet uz visām pusēm. Diemžēl viņi iet diezgan veiksmīgi” 2
Lasīt citas ziņas

“Mums – pedagogiem notiek kvalifikācijas celšanas kursi. Ko var iemācīt šādi ģērbušies lektores. Esmu šokā. Varbūt mums vajadzētu etiķetes kursus [Red – nerediģēts autores teksts],” rakstīja R.Urtāne.

Ierakstam viņa pievienojusi fotogrāfijas, kurās redzamas pieminētās lektores apspīlētā apģērbā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc šī ieraksta ar tā autori sazinājās žurnāliste Inese Supe, jo vēlējusies noskaidrot ko vairāk par sievietes viedokli, kā arī to, vai viņa šādu publisku ņirgāšanos uzskata par normālu. Diemžēl pēc tam Inese tika nobloķēta un pasniedzēja savus pēdējos ierakstus no “Facebook” izdzēsa.

Inese Supe neslēpj pārsteigumu: “Šo publicē profesore! Jā, kundze, kura uzskata, ka drīkst par otru paņirgāties publiski! Jautājums. Kā šī profesore vērtē savus studentus, kuri noteikti neierodas lekcijās tērpušies klasiskā stilā! Esmu pret “heitu” internetā un komentāros!”

Komentāri pie pasniedzējas sākotnējā ieraksta bija divējādi – daudzi pauda atbalstu autorei un arī šausminājās par sieviešu apģērbu, bet citi nosodīja šādu vērtēšanu pēc ārējā izskata.

Savukārt pie Ineses Supes ieraksta ar ekrānuzņēmumiem no pasniedzējas ieraksta, komentētāji asi nosoda šādu uzvedību publiskajā vidē, kritizējot citu cilvēku ārējo izskatu.

LA.LV arī turpmāk aktualizēs tēmu par “heiteriem” interneta vidē, apkopojot sabiedrībā pazīstamu cilvēku pārdomas par šo tēmu un noskaidrojot ekspertu viedokļus un ieteikumus, kā rīkoties šādās situācijās. Ja arī jums ir kādas pārdomas par šo tēmu, personīgās pieredzes stāsts vai ierosinājumi, ko mums vajadzētu noskaidrot, dodiet ziņu e-pastā: [email protected]!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.