Kodolieroči kā propagandas spēlļmantiņa. “Atmaskots” podkāsta 17. epizode 0

“Jūs dabūsiet kodoltriecienu! Drosmīgie poļi, no jūsu Varšavas nekas nepaliks pussekundes laikā!” “Boris, mums pietiek ar vienu raķeti, lai iznīcinātu visu tavu valsti!” “Vai nu mēs Ukrainā zaudēsim vai nu sāksies Trešais pasaules karš. Zinot mūs un mūsu vadītāju, es par ticamāku uzskatu Trešo pasaules karu. Tas, ka viss beigsies ar atomuzbrukumu, man šķiet arvien ticamāk.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Lasīt citas ziņas

Pēc tam, kad kļuva skaidrs, ka Krievijas armijai neizdosies trīs dienās ieņemt Kijivu, draudi par kodoluzbrukumu Kremļa propagandas kanālos dažādās formās un intonācijās skan gandrīz katru nedēļu. Par apstākļiem, kādos varētu tikt pielietoti kodolieroči, iepriekš vairākas reizes runājis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Bet cik pamatoti ir šie draudi? To “Atmaskots” 17. epizodē “Latvijas Avīzes” žurnālists Māris Antonevičs izvaicā ārpolitikas ekspertu, Rīgas Stradiņa universitātes asociēto profesoru, Ģeopolitikas pētījumu centra direktoru Māri Andžānu.

KLAUSIES:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.