Nolūzis koks bloķē ļoti dzīvas satiksmes ielu Jūrmalā starp Lielupi un Dzintariem. Koks bija uzkritis vienai mašīnai, uz laiku bija satiksmei bloķētas trīs joslas no četrām.
Nolūzis koks bloķē ļoti dzīvas satiksmes ielu Jūrmalā starp Lielupi un Dzintariem. Koks bija uzkritis vienai mašīnai, uz laiku bija satiksmei bloķētas trīs joslas no četrām.
Aculiecinieka foto

Koks uzgāžas automašīnai ar cilvēkiem Ķekavas pusē: jaunākās ziņas par vēja postījumiem 0

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis vairāk nekā 170 izsaukumus saistībā ar spēcīgā vēja radītajiem postījumiem, tostarp Ķekavas novadā vēja lauzts koks uzkritis automašīnai, kurā sēdējuši cilvēki

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

Vairumā gadījumu izsaukumi bijuši par to, ka koki pārkrituši pār ceļa braucamo daļu vai gājēju ietvi, bet saņemti arī izsaukumus par to, ka koki nolūzuši un uzkrituši uz automašīnām, ēku tuvumā vai arī uz ēkām, elektrības vai apgaismes vadiem, kā arī vējš atrāvis nelielus gabalus no ēku fasādēm.

Šajos negadījumos bijuši arī cietušie, piemēram, Ķekavas novadā vēja lauzts koks uzkritis automašīnai, kurā sēdējuši divi cilvēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta (NMPD) galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Sarmīte Skujiņa aģentūrai LETA pastāstīja, ka netālu no Plakanciema automašīna, kurā bijuši divi vīrieši, braukusi pa mežainu apvidu un, izvairoties no krītoša koka, iebraukusi grāvī.

Garāmgājēji palīdzējuši cietušajiem. Lai gan vīrieši nogādāti slimnīcā, viņu gūtās traumas ir vieglas, norādīja Skujiņa.

Vislielākos postījumus spēcīgais vējš radīja Vidzemes, Rīgas un Pierīgas apkārtnēs, no kurienes VUGD kopumā saņēmis vairāk nekā 130 izsaukumus.

VUGD atgādina, ka gadījumā, ja ir nogāzušies koki, pārrauti vadi, notikusi avārija vai arī kāds cits negadījums, nekavējoties jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem pa tālruņa numuru 112.

Kā ziņots, atbilstoši provizoriskai informācijai svētdienas vētra Latvijā kopumā radījusi lielākos postījumus kopš 2017.gada 12.augusta, kad plosījās spēcīgs pērkona negaiss. Toreiz VUGD devās uz vairāk nekā 220 izsaukumiem, lai likvidētu stihijas sekas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.