Konflikta laikā meita sadur savu 79 gadus veco māti 0

Pagājušās sestdienas pēcpusdienā Jūrmalā, Bulduros kādā dzīvoklī izcēlies konflikts starp māti un meitu, kā rezultātā meita dusmās paķērusi nazi un iedūrusi mātei vēderā, nodarot viņai miesas bojājumus, liecina Valsts policijas informācija.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Ap plkst.20 Jūrmalas policijas iecirknī no kādas medicīnas iestādes saņemta informācija, ka pie viņiem ar durtu brūci vēderā pēc palīdzības vērsusies 1935. gadā dzimusi sieviete.

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un noskaidroja, ka cietusī sieviete dzīvo kopā ar savu meitu un mazdēlu kādā vienistabas dzīvoklī Bulduros. Noskaidrojās arī tas, ka konflikti starp māti un meitu jau iepriekš notikuši vairākkārt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti devās uz cietušās 79 gadus vecās sievietes dzīvesvietu, kur sastapa viņas 1967. gadā dzimušo meitu. Sieviete aizturēta un nogādāta policijas iecirknī. Iepriekš viņa nav bijusi sodīta, taču policijas redzeslokā par vardarbības izpausmēm nonākusi jau vairākkārt.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Otrdien tiesa aizturētajai sievietei piemēroja apcietinājumu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.