Pastaigu taka "Ziemas gaismas dārzs"

FOTO: “Lēnām gaismiņas sāk iedegties.” Krāšņais “Ziemas gaismas dārzs” izziņo atvēršanu 0

Pievieno LA.LV

Sākot ar 12. decembri, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā tiks atvērta pastaigu taka “Ziemas gaismas dārzs”, liecina vietnē “Facebook” publicētā informācija.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Lasīt citas ziņas

Lai nodrošinātu epidemioloģisko ierobežojumu ievērošanu un garantētu 100% drošību takas apmeklētājiem, takas rīkotāji ir noteikuši 10 metru distancēšanās pienākumu katrai mājsaimniecībai, kas apmeklēs Ziemas Gaismas dārzu.

Lai izvairītos no jebkādas iespējamas papildu pulcešanās, ieejas biļetes uz pastaigu taku tiks tirgotas ar individualizētu ieejas laiku katrai mājsaimniecībai atsevišķi un tikai iepriekšpārdošanā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Ar saukli "Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā" atklāts Ziemas Gaismas dārzs LU Botāniskajā dārzā
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.