attēlam ir ilustratīva nozīme.
attēlam ir ilustratīva nozīme.
Foto: Valsts ieņēmumu dienests

Kravas vilcienos atrod 384 000 kontrabandas cigarešu 0

Muitnieki pagājušajā nedēļā novērsuši 384 600 cigarešu jeb 19 230 paciņu kontrabandu ar kravas vilcieniem, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Cigaretes bija paslēptas dzelzsrūdas un kokskaidu granulu kravās.

Trešdien, 27.aprīlī, Indras muitas kontroles punkta (MKP) amatpersonas beramkravā paslēptas kontrabandas cigaretes atklāja, analizējot skenēšanas attēlus. Veicot kontroli kopā ar robežsargiem, konstatētas 82 200 cigaretes jeb 4110 paciņas cigarešu “NZ”, “Queen” un “Minsk”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceturtdien, 28.aprīlī, Indras MKP muitniekiem, analizējot skenēšanas attēlus, radās aizdomas par nedeklarētu preču pārvietošanu vagonā ar kokskaidu granulu kravu. Veicot fizisko kontroli, konstatētas 89 600 cigaretes jeb 4480 paciņas cigarešu “NZ” un “Minsk”.

Savukārt svētdien, 1.maijā, analizējot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena sastāva skenētos attēlus, muitniekiem radās aizdomas par kontrabandas preču pārvietošanu dzelzsrūdas granulu kravās.

Vilciens no Indras MKP tika nosūtīts uz Daugavpils preču staciju, kur muitnieki veica kravu fizisko kontroli. Tās laikā trīs vagonos atrastas noslēptas 212 800 cigaretes jeb 10 640 paciņas cigarešu “Queen” un “Minsk” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI