Foto: AFP/Scanpix/LETA

Krievijas uzbrukumā Ukrainai nogalināti jau 158 bērni 0

Krievijas karaspēka uzbrukumos kopš iebrukuma Ukrainā sākuma nogalināti jau 158 bērni un vairāk nekā 254 tikuši ievainoti, sestdien informē Ukrainas Ģenerālprokuratūra.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
Lasīt citas ziņas

“Kopš Krievijas bruņotās agresijas sākuma Ukrainā cietuši vairāk 412 bērnu. No tiem 158 ir gājuši bojā un vairāk nekā 254 ir ievainoti,” lasāms paziņojumā platformā “Telegram”.

Visvairāk bērnu Krievijas karavīru darbības rezultātā nogalināti un ievainoti Kijivas apgabalā – 75, Doneckas apgabalā tādu ir 71, Harkivas apgabalā – 56, Černihivas apgabalā – 46, Luhanskas apgabalā – 31, Mikolajivas apgabalā – 31, Hersonas apgabalā – 29, Zaporižjas apgabalā – 22, Kijivas pilsētā un Sumu apgabalā katrā pa 16 un Žitomiras apgabalā – 15.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas veiktā bombardēšanā un apšaudēs sapostītas 869 mācību iestādes, no kurām 83 ir pilnībā sagrautas. Visvairāk izglītības iestādes cietušas Doneckas, Harkivas, Mikolajivas, Sumu, Kijivas, Hersonas, Žitomiras un Černihivas apgabalos, kā arī Kijivā.

Ukrainas Ģenerālprokuratūra norāda, ka šie dati nav galīgi, jo, turpinoties apšaudēm, nav iespējams pārbaudīt visu valsts teritoriju, jo īpaši pagaidu okupētajās vietās.

SAISTĪTIE RAKSTI