Foto: AFP/Scanpix/LETA

Krievijas uzbrukumā Ukrainai nogalināti jau 158 bērni 0

Krievijas karaspēka uzbrukumos kopš iebrukuma Ukrainā sākuma nogalināti jau 158 bērni un vairāk nekā 254 tikuši ievainoti, sestdien informē Ukrainas Ģenerālprokuratūra.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“Kopš Krievijas bruņotās agresijas sākuma Ukrainā cietuši vairāk 412 bērnu. No tiem 158 ir gājuši bojā un vairāk nekā 254 ir ievainoti,” lasāms paziņojumā platformā “Telegram”.

Visvairāk bērnu Krievijas karavīru darbības rezultātā nogalināti un ievainoti Kijivas apgabalā – 75, Doneckas apgabalā tādu ir 71, Harkivas apgabalā – 56, Černihivas apgabalā – 46, Luhanskas apgabalā – 31, Mikolajivas apgabalā – 31, Hersonas apgabalā – 29, Zaporižjas apgabalā – 22, Kijivas pilsētā un Sumu apgabalā katrā pa 16 un Žitomiras apgabalā – 15.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas veiktā bombardēšanā un apšaudēs sapostītas 869 mācību iestādes, no kurām 83 ir pilnībā sagrautas. Visvairāk izglītības iestādes cietušas Doneckas, Harkivas, Mikolajivas, Sumu, Kijivas, Hersonas, Žitomiras un Černihivas apgabalos, kā arī Kijivā.

Ukrainas Ģenerālprokuratūra norāda, ka šie dati nav galīgi, jo, turpinoties apšaudēm, nav iespējams pārbaudīt visu valsts teritoriju, jo īpaši pagaidu okupētajās vietās.

SAISTĪTIE RAKSTI