Foto: Evija Trifanova/LETA

Kur griesti? Turpina augt degvielas cenas 0

Pievieno LA.LV

Baltijas valstu galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā – pagājušajā darba nedēļā turpinājušas augt degvielas cenas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Karjeras lēciens vai atlūgums uz galda? Zodiaka zīmes, kurām šomēnes darbā gaidāmi nemierīgi laiki
Lasīt citas ziņas

Arī šonedēļ dārgākais 95.markas benzīns bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā un zemākā – Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena šajā nedēļā auga par 2,3% – līdz 1,352 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 3,2% – līdz 1,302 eiro par litru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viļņā 95.markas benzīna cena šonedēļ palielinājusies par 0,5% un bija 1,25 eiro par litru. Savukārt dīzeļdegvielas cena kāpusi par 0,7% – līdz 1,22 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena nedēļas laikā ir augusi par 2,9% – līdz 1,439 eiro par litru. Arī dīzeļdegvielas cena pakāpusies par 2,9%, sasniedzot 1,439 eiro par litru.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.