Foto – Facebook, Tukuma policija

Kurzemes pludmalē ilgi stāv pamesta telts; raizējas par īpašnieka likteni 4

Pievieno LA.LV

Pludmalē starp Mērsragu un Bērzciemu ilgāku laiku uzslieta telts, kurā atrastas dažādas mantas, un policijā pieļauj, ka mantu īpašnieks ir pazudis.

Kokteilis
Tiks izslēgts veiksmes režīms… Šīs 4 zodiaka zīmes nākamnedēļ būs Visuma “melnajā sarakstā”
Zeme pagājušonakt izvairījās no neparedzami stipra trieciena – mums 91 000 kilometru attālumā garām patraucās asteroīds-slepkava
TV24
Viņiem būs priekšroka! Deputātam Butānam ir ideja, ko darīt ar tiem 30 tūkstošiem jauniešu, kuri nestrādā un nemācās
Lasīt citas ziņas

Teltī atrasts apģērbs un apavi, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Tukuma iecirknī. Jaka varētu būt piederējusi smalka auguma cilvēkam, apmēram 170 centimetrus garam. Teltī ir arī “Nike” sporta apavi. Policijas izplatītajās fotogrāfijās redzams, ka teltī atstātas arī alkohola pudeles.

Par iespējamo telts īpašnieku policijai var zvanīt pa tālruni 63104100.

CITI ŠOBRĪD LASA
Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.