Labklājības ministrija iecerējusi katru gadu pārskatīt minimālo algu. “Tāda veida pātaga būtu VID rokās.” 117

TV24 raidījumā “Ziņu TOP” tiek aktualizēts jautājums par minimālo algu. Labklājības ministrs Uldis Augulis skaidro, ka regula nosaka, ka ir regulāri jāpārskata minimālās algas apmērs. Tas ir jādara ar procentu no kāda izmērāma skaitļa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Lasīt citas ziņas

“To, ko mēs šobrīd piedāvājam valdībā, saskaņots tas, protams, būs arī 13.sadarbības padomē ar sociālajiem partneriem, ka mēs ejam ar 45% no vidējās iemaksu algas.”

Augulis bilst, ka tas ir sākotnējs piedāvājums un viņš pieļauj, ka pēc diskusijām valdībā, varētu būt iespējamas kaut kādas atkāpes, tomēr principā šādā veidā tiktu noteikts skaidri, ka katru gadu šādā veidā tiek pārskatīta minimālā alga.

CITI ŠOBRĪD LASA

Radījuma vadītājs Ansis Bogustovs vaicā: “Vai tas mudinātu kādu iziet no ekonomikas pelēkās zonas? Jo vidējā algu iemaksa ir izmērāms lielums Valsts ieņēmumu dienestā Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā.

Uldis Augulis: “Es pieļauju, ka jā. Es pieļauju, ka tāda veida pātaga būtu VID rokās.” Cilvēkam ir jāsaprot, ka viņam ir  jābūt sociāli apdrošinātam, lai viņš  varētu kādu no pakalpojumiem arī saņemt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.