Foto: Pixabay

Labsirdīgā Cūka dāvās katram viņa nopelnīto! Austrumu horoskops 2019.gadam 0

Kārtējais ķīniešu kalendāra gads saskaņā ar Ķīnas tradicionālo gadu skaitīšanas sistēmu  2019.gadā sāksies 5.februārī un turpināsies līdz nākamā gada 24.janvārim. Tāpat kā iepriekš, pār gadu valdošais pirmelements ir Zeme, un tāpēc gadam atbilstošākā krāsa ir dzeltenā.

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Kas noticis ar hercogieni Keitu Midltoni? Cilvēki satraukti visā pasaulē 41
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Kāda ir viņa dienesta pakāpe? Starptautisks skandāls tomēr…” NATO ģenerālsekretāra ceļu Ādažos šķērso nepaklausīgs “kareivis” 86
22 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi! Bricis par laiku šajā nedēļā un turpmāk 15
1 diena
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar Austrumu filozofiju un astroloģijas mācībām liels vienas enerģijas pārsvars var radīt disbalansu un izjaukt harmoniju, tādēļ būtu labi dzelteno krāsu kaut nedaudz kombinēt ar citu stihiju krāsām – sarkano, kas atbilst uguns pirmelementam, un balto (arī pelēko, sudraba un zeltaino). Sarkanā krāsa var izrādīties sevišķi noderīga dažādiem dekorējumiem, svētku tērpu akcentiem un dāvanām. Maciņiem un somiņām gan nevajadzētu būt sarkaniem – visa tajos glabātā nauda var “sadegt”.

Austrumu kalendārā sistēma nosaka, ka katri divi gadi paiet viena un tā paša pirmelementa zīmē un mainās tikai to caurstrāvojošā enerģija – pirmajā gadā tā ir vīrišķajā “jaņ” zīmē, otrajā – sievišķajā “iņ” zīmē. Ja iepriekšējā Suņa gadā tā bija vīrišķā enerģija, kas Zemes pirmelementu Austrumu gudro ieskatā padara līdzīgu neizkustināmam klinšainam kalnam (kura dzīlēs gan var slēpties vulkāns), šogad tā ir sievišķā enerģija, kas šo pašu Zemi padara par leknu, auglīgu ieleju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tagad tas ir  pirmelements, kurā Zeme dod iepriekšējo pūliņu augļus materiālajā plānā. Tā ietekmē jāuzplaukst mieram un harmonijai, jāatrisinās  (vai vismaz jāatliekas) konfliktiem, kas radušies iepriekš. Šim gadam vajadzētu būt miera (vai vismaz pamiera) gadam, kurā cilvēkiem beidzot vajadzētu rasties iespējai ne tikai strādāt, bet arī saņemt pienācīgu algu. Jārēķinās gan, ka nākamais gads būs vīrišķā metāla zīmē, ko Austrumu gudrie salīdzina ar uzasinātu zobenu, tāpēc labāk būtu izmantot šī gada iespējas, lai pretrunas atrisinātu, nevis tikai atliktu, citādi reizēm varam sagaidīt pamatīgas nepatikšanas.

Šķiet, iepriekš aprakstītās tendences pastiprinās tas, ka saskaņā ar Austrumu kalendāru šis būs arī Cūkas gads. Cūciņai ir bruņniecisks raksturs. Galantā, pakalpīgā un korektā Cūka allaž vēcina godīguma karogu. Viņai jūs varat uzticēties, tā nekad nenodos un nemēģinās piemānīt. Viņa nav arī sīkumaina. Var likties, ka viņa ir naiva, lētticīga un neaizsargāta, tomēr, ieskatoties dziļāk, kļūst skaidrs, ka tā ir tikai miermīlīga. Šīs ir tieši tās īpašības, kuras nepieciešamas konfliktu atrisināšanai, un būtu grēks tās neizmantot. Tiesa gan, Cūka ir arī nedaudz vieglprātīga, tai patīk dzīvot šodienai, tāpēc var gadīties, ka problēmu risināšanai viņai pietrūks vēlēšanās un arī uzņēmības.

Gads varētu iezīmēties ar labklājības pieaugumu. Ņemot vērā, ka šis saskaņā ar Rietumu astroloģiju, būs arī Merkura gads, lielu lomu spēlēs tirdzniecības sakaru paplašināšanās, līgumu slēgšanas un biznesa attīstība.

Ķīniešu astroloģijā Cūka ir labsirdīga dzīves un panākumu baudītāja. Tā gūst panākumus visās jomās un tūlīt plūc to augļus. Viņa ir arī izpalīdzīga, brīžiem pat pārāk, un tas var novest pie tā, ka beigu beigās “apēd” viņu pašu. Var gaidīt, ka šis gads iezīmēsies ar kultūras un mākslas uzplaukumu, taču tas vairāk būs vērsts uz izklaidi.

Diemžēl Cūkai ir arī tieksme uz netīrumiem, tāpēc pastiprināti tiks lobēti kazino, naktsklubi, varbūt tiks pievērsta uzmanība pasaules senākā aroda apstākļu sakārtošanai. Cūka mīl arī paspīdēt ar savām zināšanām, taču ir virspusēja. Liela nozīme tiks pievērsta zinātnes popularizēšanai, taču nav gaidāmi daudz nopietni zinātnes atklājumi. Iespējams, dažādu pseidozinātņu panākumi būs lielāki nekā citkārt.

Cūka ir arī godīga un naiva, tādēļ blēdību un krāpšanos nebūs pārāk daudz, taču tās, kas notiks, var izrādīties visai sekmīgas, tādēļ ieteicams uzmanīties no blēžiem.

Žurka

Temperamentīgā Žurka ir dzīves baudītāja, taču ne tikai. Viņa ir arī karjeriste, reizēm skandāliste, mīl patenkot un pelnīt naudu, taču, kaut ir arī krājēja nebaltām dienām, vismaz kādu daļu no nopelnītā viņai patīk tūlīt atkal izdot.

Tās visas ir īpašības, kuras šajā Zemes Cūkas gadā iederas visai labi, tādēļ par savu labklājību viņai pārāk jāuztraucas nebūs. Varētu pat likties, ka šis gads viņas temperamentīgajai dabai var izrādīties pārāk mierīgs. Tomēr, ja nu tā gadās, pārāk uztraukties nevajadzētu – Cūka taču spēj piedāvāt arī kādu pavisam cūcisku izklaidi. Pārāk aizrauties ar to gan nevajadzētu – tā iespējams zaudēt gan naudu, gan veselību, gan reputāciju. Labāk nodoties kādam jaukam un romantiskam piedzīvojumam, taču jau aizņemtajām Žurciņām labāk to darīt kopā ar savu mīlas partneri – no jauna dibinātas mīlas attiecības šogad nesolās būt pārlieku ilgstošas.

Jā, un sev tik pierastās intrigas Žurkai šogad labāk  nepīt. Likuma bardzība viņai gan par to nedraud, taču visai iespējams kļūt par izstumto no sabiedrības, kurā viņa apgrozās. Labāk kalt nākotnes plānus un atlikt visas intrigas un sīkās blēdības, ja nu bez tām nekādi nevar, uz nākamo Žurkas gadu.

Vērsis

Apkārt valdošā gandrīz vai pārpilnība, iespēja neņemt visu pārāk nopietni, kas reizēm jau robežojas ar izlaidību, nav gluži tas, kas nopietnajam darbarūķim Vērsim varētu iet pie sirds. Viņš uz visu to skatās tā kā mazliet no augšas un ar lielu neizpratni. Viņš gan nedarītu gudri, ja uzskatītu to gandrīz vai par pasaules galu un, kas vēl trakāk, sāktu nervozēt vai uztraukties. Tas viņu varētu novest gandrīz vai līdz nervu sabrukumam. Saprātīgākie no viņiem gan tik tālu nenolaidīsies, atmetīs tam visam ar roku un pacentīsies izmantot šo laiku, lai gūtu sekmes profesionālajā darbībā, veidotu karjeru un uzlabotu savu materiālo stāvokli.

Gan leknajai ielejai līdzīgā Zeme, gan labsirdīgā Cūciņa viņam šo iespēju labprāt sagādās – nepieciešamos resursus nodrošinās auglīgā Zeme, bet labsirdīgā Cūka dāvās katram viņa nopelnīto, arī darbarūķim Vērsim. Viņš gan šogad darītu vēl gudrāk, ja neiegrimtu darbos tik ļoti, ka pārpūle apdraudētu veselību, bet kādu brīdi arī izklaidētos un atpūstos – vislabāk kopā ar saviem mīļajiem.

Tīģeris

Diezgan pretrunīgs gads. No vienas puses, viņa nemierīgais prāts, iekarsīgais raksturs un tieksme riskēt tā vien mudina biznesā un karjerā izmantot visas šī gada izdevības. Nav izslēgts gan kāpiens par karjeras kāpnēm ar iespēju papildināt arī savas naudas lādes saturu, gan arī iespēja izvirzīties priekšniekos, gūt cieņu un autoritāti. Tomēr viņam pašam varētu šķist, ka visi šie panākumi nāk pārāk viegli un nesniedz tik daudz adrenalīna, cik pašam gribētos.

Pavisam cita lieta ir mīlas piedzīvojumi. Apkārt valdošā frivolā gaisotne, iespēja mainīt mīlas objektus ir tieši tas, kas viņam vajadzīgs, lai uzturētu tonusu un neiegrimtu apātijā. Par nelaimi, viņš gan reizēm šādās lietās neizbēgamās neveiksmes ņem pārāk pie sirds, un rezultātā iespējams gan iedzīvoties veselības problēmās (cerams, ne infarktā), gan iekulties kādā konfliktā.

Pēdējais gan nedraud ar pārāk lielām nepatikšanām – vispārējā labsirdības un piedošanas atmosfērā viņš drīzāk varētu tikai kļūt nedaudz smieklīgs. Uzmanīties šajā ziņā gan vajadzētu jau aizņemtajiem Tīģeriem – sānsoļi var izjaukt jau esošo savienību, bet šī gada jaunās mīlas attiecības nesolās būt ilgstošas. Labāk būtu izklaidēties kopā ar savu partneri.

Trusis

Trusim šis ir visai veiksmīgs gads. Apdāvinātam, ar mēru godkārīgam, savaldīgam un izsmalcinātam viņam ir visas iespējas iekļauties šī gada norisēs. Viņš ir arī pietiekami virspusīgs, lai nesāktu rakt pārāk dziļi un nebojātu sev omu. Vienīgi šim frivolajam Cūkas gadam viņa pārliekā tikumība, konservatīvisms un dažreiz arī pedantisms traucē. Toties šim laikam raksturīgās smalkās saviesīgās pulcēšanās, iespēja parādīt sevi un paskatīties uz citiem, jā, pat mazliet patenkot, ir tieši viņa gaumē.

Par dzīves materiālo pusi šogad īpašu raižu nebūs, bez sevišķām pūlēm var pat izdoties kāds veiksmīgs finanšu darījums, un visai ticami, ka šogad Truša bagātība tikai vairosies. Būtu gan labi, ja viņš to pārlieku netērētu jau šogad, kā arī ievērotu mērenību ēšanā – liekais svars vēl nevienam nav nācis par labu… Arī mīlestībā šogad veiksies – vai nu tas būtu kāds nevainīgs flirts, vai arī nopietnākas un patiesākas mīlestības meklējums. Iespējams, daži vientuļie Truši pat atradīs savu dzīvesdraugu.

Pūķis

Pūķis ir bagātīgi apveltīts ar veselību, vitālo spēku un aktivitāti. Atklāts un tīrs kā zelts, nespējīgs būt sīkumains, liekulīgs un mēlnesīgs, viņš ir īpaši piemērots Cūkas gada aktivitātēm. Īstais laiks parādīt savas labākās īpašības – drosmi un augstsirdību -, taču arī izmantot vispārējo konjunktūru un parūpēties par sevi. Piemērots brīdis, lai atkarībā no vēlmēm un interesēm pakāptos par karjeras kāpnēm, atrastu jaunu mīļāko, vientuļajiem arī dzīvesdraugu. Planētas arī labvēlīgas veiksmīgai sava materiālā stāvokļa uzlabošanai.

Tik tālu viss būtu labi, taču medaļai ir arī otra puse. Austrumu gudrie teic, ka viņš ir tikai šķitums, karnevāla un māņu dzīvnieks. Reāli viņa nav – šis dzīvnieks ir radīts tikai parādei. Pēc gada beigām, sākoties skarbākiem laikiem, visi viņa ieguvumi var pazust kā pērnā gada sniegs. Ieguvēji no šī gada aktivitātēm ilgtermiņā būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri būs pietiekami apdomīgi, lai finansiālā ziņā parūpētos arī par ietaupījumiem, bet mīlas frontē – nedzītos pakaļ katrai maldugunij, ko šis gads tik bagātīgi piedāvā.

Čūska

Karjerā, profesionālajā darbībā un, domājams, arī finansiālajā ziņā viņai veiksies. Būdama apveltīta ar atjautīgu un gudru prātu, kam palīdz arī viņas attīstītā intuīcija, viņa spēs izmantot šī gada dāvātās iespējas. Čūska var darīt jebkuru darbu, kas nav saistīts ar risku, arī tādu, kur ir daudz jāstrādā. Domājams, gadu viņa pabeigs apmierināta ar paveikto un arī azotē būs kāds krājumiņš nebaltām dienām.

Arī mīlas lietās par šo gadu viņai sūdzēties nevajadzēs. Čūskai patīk mīlas piedzīvojumi, aizņemtajām Čūskām – arī sānsoļi, un šis gads viņai šīs iespējas arī piedāvās. Un tomēr arī šis gads viņai, neraugoties uz sievišķās Zemes dotajām iespējām un Cūkas labsirdību, var neizrādīties visai viegls. Viņa ir ne tikai darbīga, bet arī slinka, labprāt paguļ un atpūšas. Tas ir tieši tas, uz ko mudina Cūkas gada astrālās enerģijas plūsmas, taču gada laikā sastrādāto un iegūto tas nebūt nevairo. Arī mīlas lietas medaļai ir otra puse. Nelaime tā, ka Cūka piedāvā iespējas mīlas piedzīvojumiem ne tikai viņai, bet arī viņas partneriem, taču ir greizsirdīga.

Zirgs

Samērā veiksmīgs gads, sevišķi visā, kas saistīts ar naudu un materiālo labklājību. Zirgiem, kuri iepriekšējā gadā pietiekami pūlējušies profesionālajā darbībā un arī saglabājuši to, kas viņam pieder, šogad ir īstais brīdis mesties iekšā visās norisēs ar pilnu krūti un baudīt sava darba augļus. Īstais laiks finanšu ieguldījumiem, pat spekulācijām, ja vien tām pietiek dūšas un uzņēmības. Var gandrīz droši teikt, ka šogad viņa materiālais stāvoklis uzlabosies.

Mīlestībā Zirgam veiksies ne gluži tik labi – šogad attiecībām pietrūks respektabluma un cienīguma, ko Zirgs labprāt redzētu. Apkārt valdošā frivolā gaisotne diemžēl nav gluži viņa gaumē un viņu drīzāk kaitina. Tiesa, kā politiķis vai mācītājs viņš varētu pelnīt dividendes, cīnīdamies par kārtību un tikumību, tomēr, tā kā šis nav vēlēšanu gads, nez vai no tā būs kāds īpašs labums. Šogad ieteicams pietaupīt nervus un ne par ko īpaši neuztraukties, citādi var gadīties kāda problēma ar sirds un asinsvadu vai nervu sistēmu.

Kaza

Atšķirībā no iepriekšējā gada šis gads jaukajai un mīļajai kaziņai ir pa prātam. Auglīgai ielejai līdzīgā Zeme šogad piedāvā visai leknas un bagātīgas ganības, un atliek tikai plūkt zaļo zālīti. Īstais laiks pēc ne visai vieglā Suņa gada atkal izjust dzīves garšu – artistiskā un bohēmiskā Kaza šogad ir pieprasīta. Apkārt ir veiksminieki, un viņai tikai atliek to izmantot. Profesionālajā darbībā viņai būs visas iespējas iekļauties kādā kolektīvā, kam nepieciešams turpināt vai pat pabeigt agrāk iesākto, piešķirt tam pēdējo slīpējumu, un arī atalgojums par paveikto atbildīs padarītajam, varbūt pat pārsniegs to.

Arī par iespējām pavadīt brīvo laiku viņai nevajadzēs sūdzēties. Teātri, koncerti, iepazīšanās, mīlestība un draudzība – tas viss sildīs Kazas sirdi un dos viņai prieku dzīvot. Tomēr svarīgi, lai dzīves virpulī viņai nepietrūktu arī šim gadam nepieciešamās īpašības kā godīgums, taisnprātība, spēja būt uzticīgai. Ja viņa gribēs leknu zāli mainīt pret vēl leknāku un mainīs ganības pārāk bieži, kā arī gribēs noēst visu zālīti, atstājot aiz sevis vien klaju lauku, viss var mainīties un ir iespējams arī izpelnīties nicinājumu un nosodījumu.

Pērtiķis

Intelektuālajam, nevaldāmajam, mūžam darbīgajam, taču nedaudz juceklīgajam Pērtiķim šis varētu būt visai labs gads. Ja vien viņš nedos tikai tukšus solījumus (sekmes varētu būt arī tam, taču tūlīt sekos nicinājums), bet arī kaut nedaudz papūlēsies, viņš varēs būt apmierināts ar sasniegto. Panākumi var tikt gūti visur – politikā, diplomātijā, tirdzniecībā, biznesā, arī zinātnē un mākslā. Iespējams, izdosies nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā vai arī pakāpties pa karjeras kāpnēm. Tomēr, ja Pērtiķis nepratīs noslēpt sev raksturīgo  pārākuma apziņu, savtīgumu un viltību, panākumi var izrādīties īslaicīgi – Cūkas godīgums un taisnprātība, neraugoties uz tai raksturīgo labsirdību, tādas lietas neatzīst.

Šis gads ir piemērots arī mīlas intrigām, un vismaz vientuļie Pērtiķīši, kuriem citādi dzīve šķiet pārāk skumja, to arī var izmantot. Šāds kārdinājums var gadīties arī precētajiem Pērtiķa gadā dzimušajiem, taču viņiem šajā ziņā labāk būt uzmanīgiem – jaunās attiecības var sagādāt vilšanos un nabaga Pērtiķis var attapties pie sasistas siles.

Gailis

Visādā ziņā Cūkas gads Gailim ir veiksmīgāks nekā iepriekšējais, par ko noteicējs bija Suns. Tiesa, ne tik spīdošs kā pāris gadus iepriekš piedzīvotais viņa paša gads, un tas nedaudz nomāc. Viņa dvēselē izraisa protestu arī tā šķietamā vaļība un nekārtība, kas valda visapkārt, un tas, ka neviens īpaši neieklausās viņa aicinājumā beidzot ieviest kaut minimālu kārtību. Sevišķi grūti šajā ziņā klāsies politikā iesaistītajiem un ar reliģiskām kustībām saistītiem Gaiļiem.

Saprātīgākie šai zīmei piederošie tomēr pacentīsies izmantot tās izdevības, ko liktenis viņiem piedāvā, sevišķi finanšu jomā, un pamanīsies no tām gūt maksimālo labumu. Tiesa, lai tas izdotos, vajadzēs arī visai smagi pastrādāt. Tajā pašā laikā viņam jāuzmanās, lai viņa slieksme uz izšķērdību un greznību neliktu atkal visu zaudēt. Mīlas frontē Gailim šogad veiksies – viņš atradīsies uzmanības centrā un tādējādi kļūs visai iecienīts pretējā dzimuma pārstāvju vidū. Iespējams, kāds no viņiem pat atrod savu dzīvesdraugu vai, ja tāds jau ir, ienes jaunas vēsmas savā ģimenes dzīvē.

Suns

Sunim šis gads varētu nozīmēt zināmu atelpu no mūžīgās cīņas par taisnību, kas reizēm jau atgādina savas astes nepārtrauktu ķeršanu. Cūciņa, sevišķi sievišķās enerģijas zīmē, sola vismaz zināmu labklājību visiem, un to jāprot izmantot. Gads dāvās iespēju un arī pienākumu parūpēties par sevi, savu un tuvinieku veselību. Būtu vēlams pavadīt atvaļinājumu kādā sanatorijā vai kūrortā, vai arī atļauties kādu garāku ceļojumu.

Par finanšu jautājumiem pārāk satraukties nevajadzētu, ienākumi būs pietiekami vai pat vairāk, nekā nepieciešams, lai nosegtu taupīgā Suņa tēriņus un ļautu kaut drusku baudīt dzīvi. Dažiem Suņukiem ne visai patiks apkārt valdošā vaļība un vieglprātība, kas reizēm robežojas ja ne ar visu rakstīto, tad vismaz dažu nerakstīto likumu neievērošanu. Īstu iemeslu riet vai pat kādam iekost tas gan nedos, tādēļ pat niknākie šīs zīmes pārstāvji, domājams aprobežosies ar klusu ņurdēšanu savā labi iekārtotā suņubūdā, t.i., ģimenes lokā. Grūtāk klāsies vientuļajiem Suņiem – šai zīmei piemītošā nopietnība un pesimisms šogad dzīves drauga meklējumus neatvieglos.

Cūka

Šis ir viņas gads, un to vajadzētu izmantot. Profesionālajā darbībā atliek tikai noskatīt piemērotu lauciņu un mesties tajā iekšā. Par finanšu jautājumiem sevišķi jāsatraucas nebūs. Cūka varēs mierīgi sekot savam sirds aicinājumam un nodarboties ar to, kas patīk vislabāk, bet nauda, visticamāk, nāks pati, ja vien viņa galīgi nepalaidīsies slinkumā. Tiesa, uz pārāk lieliem uzkrājumiem var necerēt, jo dzīvot kā Cūkai tomēr prasa visai daudz līdzekļu.

SAISTĪTIE RAKSTI

Arī mīlestībā šis gads solās būt veiksmīgs, tomēr jāuzmanās, lai kārdinājumu pilnajā gaisotnē nepazaudētu to, kas viņai jau ir, un nebeigtu šo gadu pavisam tukšā. Vientuļajām Cūkām šis ir īstais laiks gan baudīt dzīvi pilniem malkiem, gan atrast sev pastāvīgu dzīves draugu. Prātīgi rīkosies Cūkas, kuras kādu brītiņu nedarīs neko un gūs apmierinājumu, tikai vērojot apkārt notiekošo. Citādi iespējams pārpūlēties un pat iedzīvoties veselības problēmās. Vai arī beigt šo gadu gan apmierinātai ar dzīvi, taču pārāk nogurdinātai, lai izmantotu arī nākamā gada iespējas.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdotās tematiskās avīzes “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2019”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Kas noticis ar hercogieni Keitu Midltoni? Cilvēki satraukti visā pasaulē 41
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Kāda ir viņa dienesta pakāpe? Starptautisks skandāls tomēr…” NATO ģenerālsekretāra ceļu Ādažos šķērso nepaklausīgs “kareivis” 86
22 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi! Bricis par laiku šajā nedēļā un turpmāk 15
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Latvija lec kaut kādā nezināmajā, kur zināms ir viens – būs skandāls. Sociologs Kaktiņš par antigēnu testiem 79
23 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Lidmašīnai nosēžoties Maiami lidostā, tās šasijā atrasts bezbiļetnieks no Gvatemalas 8
7 stundas
Lasīt citas ziņas
LE
LETA
Ziņas
Pagājušajā nedēļā inficēšanās ar Covid-19 vakcinēto vidū izplatījusies straujāk nekā starp nevakcinētajiem 14
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
EST: Rimšēvičam kriminālprocesā nav piemērojama imunitāte kā ECB padomes loceklim 3
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
“Moderna” vadītājs: Esošās Covid-19 vakcīnas varētu nebūt piemērotas omikrona paveidam 40
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve par sertifikāta derīguma termiņu: izskatās, ka būs izmaiņas
33 minūtes
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Esmu brīvprātīgi izvēlējies nevakcinēties!”: pianists Vestards Šimkus paziņo, ka pārtrauc savu profesionālu darbību
13:55
LE
LETA
Ziņas
Latvijas IKP deviņos mēnešos pieaudzis par 5,2%
13:43
RB
Rūdolfs Bruss
Ziņas
Atsākas sarunas par Irānas kodolprogrammu: Teherānas prasības var novest strupceļā
13:31
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Bijušais Latvijas prezidents Guntis Ulmanis iekļuvis smagā autoavārijā 60
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Latviešu aktrise Zane Jančevska nevakcinēšanās dēļ spiesta lauzt darba līgumu ar Nacionālo teātri 105
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Keitas Midltones mamma Kerola atklājusi, kādas Ziemassvētku dāvanas ļoti gaida viņas mazbērni – princese Šarlote, princis Džordžs un princis Luiss 2
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Latvijas IKP deviņos mēnešos pieaudzis par 5,2%
2 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
“Visas pandēmijas, epidēmijas un citas zarazas nāk un iet.” Veidemane par to, ka notikumus, ka ir svarīgi tautai, nevar aizmirst 3
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Cienot mākslinieka pēdējo vēlēšanos, bēres nebūs publisks pasākums: paziņo, kad atvadīsies no Mārtiņa Brauna 1
3 stundas
ML
Māra Libeka
Ziņas
Cerot uz tiesu, pret obligāto vakcināciju vērsušies policisti, pedagogi, ugunsdzēsēji un ministriju ierēdņi 110
3 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Divu sastāvdaļu šķīdums, ko var pagatavot mājās: kā rūpēties par orhidejām?
1 stunda
PR
Praktiski.lv
Praktiski
ļoti garšīgi pagatavot šampinjonus? 1
2 stundas
RB
Rūdolfs Bruss
Ziņas
Atsākas sarunas par Irānas kodolprogrammu: Teherānas prasības var novest strupceļā
14 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Darbinieku Covid-19 testēšana ar ātrajiem testiem būs brīvprātīga 2
45 minūtes
LA
LA
Ziņas
VIDEO: Augsta līmeņa starptautiska konference: “NATO: Ielūkojoties nākamajā desmitgadē” 15
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Vai esošās vakcīnas sniedz aizsardzību pret jauno Covid-19 paveidu? Skaidro VM pārstāvis 22
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Pirms 80 gadiem notika lielākā ebreju masveida iznīcināšanas akcija vācu okupētajā Latvijā 53
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Andrievs, Andrejs un Andris
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Lidmašīnai nosēžoties Maiami lidostā, tās šasijā atrasts bezbiļetnieks no Gvatemalas 8
7 stundas
Inita Šteinberga
Ziņas
Svētku rotas bez tēriņiem! Atraktīvai dekoru gatavošanai iedvesmo floristikas amata meistare Ligita Danenberga
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Kāda ir viņa dienesta pakāpe? Starptautisks skandāls tomēr…” NATO ģenerālsekretāra ceļu Ādažos šķērso nepaklausīgs “kareivis” 86
22 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Latvija lec kaut kādā nezināmajā, kur zināms ir viens – būs skandāls. Sociologs Kaktiņš par antigēnu testiem 79
23 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Televīzijas vērtīgākā senlieta – Jānis Domburs. Egila Līcīša feļetons 19
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Kas noticis ar hercogieni Keitu Midltoni? Cilvēki satraukti visā pasaulē 41
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Banānu – kokosriekstu cepumiņi bez cukura 2
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi! Bricis par laiku šajā nedēļā un turpmāk 15
1 diena
LP
LĪGA POMMERE
Kokteilis
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa: no 30.novembra līdz 5.decembrim
3 stundas