Publicitātes foto

“Latvian Voices” koncertēs Liepājā un Ventspilī 0

Vokālā grupa “Latvian Voices” šodien, 12. martā uzsākusi biļešu tirdzniecību koncertiem Liepājā un Ventspilī, informē grupas menedžmenta pārstāve Sondra Lāce.

Reklāma
Reklāma
TOP 10 drošākās valstis pasaulē: trešā pārsteigs visus! Kur gribētu dzīvot tu?
Kokteilis
Šīm 5 zodiaka zīmēm gads sākās grūti, bet labākais vēl tikai priekšā
NATO ģenerālsekretārs izsaka drūmu prognozi, kā varētu sākties Trešais pasaules karš
Lasīt citas ziņas

Koncerti “Rūtoj..” notiks 30. aprīlī Liepājā, LOC Rožu zālē un 7. maijā Ventspilī, teātra namā “Jūras Vārti”.

“Latvian Voices” ir a capella grupa, kas guvusi plašu atpazīstamību pasaulē. Koncerta apmeklētājiem būs lieliska iespēja dzirdēt dziesmas no klausāmgrāmatas “Sounds of Latvian Nature”, kura šogad ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons 2014” kategorijā “Labākais vokālās un kora mūzikas albums”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Grupas dalībnieces atzīst, ka latviešu folkloras kultūrvēsturiskais mantojums iedvesmojis veidot harmoniski krāsainus, ritmiski un melodiski daudzslāņainus tautasdziesmu aranžējumus, kā arī orģināldzismas ar latviešu tautas dainu liriku.

Līdzās tautas mūzikai, koncertā “Rūtoj…” grupa “Latvian Voices” vedīs klausītāju muzikālajā ceļojumā pa pasauli, izpildot kompozījas gan no angļu renesanses, vācu baroka, kā arī pasaules populārās mūzikas pārlikumus sešām sieviešu balsīm a cappella.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.