Ekonomika
Bizness

Latvijā bāzētais “SmartLynx Airlines” iegūst gaisa kuģu operatora sertifikāciju Maltā0


“Smartlynx” lidmašīna
“Smartlynx” lidmašīna
Publicitātes foto

Šā gada 15. aprīlī “SmartLynx Airlines” (“SmartLynx”) ir saņēmis gaisa kuģu operatora (AOC) sertifikāciju, ko piešķir Maltas Transporta ministrijas Civilās aviācijas direktorāts.

Kā norāda “SmartLynx” izpilddirektors Žigimantas Surintas, saņemtais sertifikāts sniedz jaunas iespējas attīstīt uzņēmuma darbību un ieviest operācijas vēl neapgūtos tirgos.

Konkurences priekšrocība

“Šis ir nozīmīgs solis, kas pastiprināti veicinās stratēģisku jaunu tirgu apguvi, ko “SmartLynx” ir plānojis un praktizējis pēdējos gados. Malta jau šobrīd ir viens no mūsu stratēģiskajiem tirgiem, un līdz ar iegūto AOC sertifikātu, esam ieguvuši papildu konkurences priekšrocības,” skaidro Surintas.

“SmartLynx” šobrīd vērtē biznesa iespējas visā pasaulē, un šis notikums ir ļāvis kompānijai iegūt pieeju jauniem tirgiem, tostarp tiem, kurus kontrolē Federālā aviācijas administrācija (FAA).

Līdz ar iegūto sertifikāciju, “SmartLynx Airlines” uzsāks operācijas ar “Airbus A320” lidmašīnu, kura lidos ar Maltas reģistrācijas kodu – 9H-SLA.

Tālākie attīstības plāni

Publicitātes foto

Kā norāda uzņēmumā, AOC sertifikāta iegūšana ir notikusi īstajā brīdī. Ņemot vērā, ka kompānija šogad ir plānojusi apgūt jaunus tirgus, “SmartLynx” ir paplašinājis savu lidmašīnu floti līdz 23 vienībām.

Kompānija ikdienā izmanto “Airbus A320” un “Airbus A321” lidmašīnas.

“Šī ir tikai viena no lietām, ko esam ieplānojuši šogad sasniegt. Tuvākajā nākotnē mūsu plānos ietilpst šā brīža stratēģijas un attīstības virziena ieturēšana. Esam pārliecināti, ka turpinot iesāktos darbus un saglabājot līdzšinējo entuziasmu, mums radīsies iespēja ne tikai nostiprināties nozarē, bet arī attīstīt un apgūt sadarbības iespējas ar lielākajiem aviācijas nozares dalībiekiem,” pauž Surintas.

Pēdējo gadu notikumi uzņēmuma vēsturē iezīmē pārdomātu un efektīvu “SmartLynx” attīstības stratēģijas virzību.

Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, šā brīža biznesa attīstības plāns neapšaubāmi ļaus “SmartLynx” nodrošināt nepieciešamo flotes jaudu un apmierināt pieprasījumu gan pašreizējos, gan jaunos tirgos.

Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā. Tas ir otrs lielākais Latvijā bāzētais aviācijas industrijas uzņēmums, kas nodrošina čartera un ACMI pakalpojumus.

Saistītie raksti

2019. gadā tā floti veido 23 “Airbus A320” un “Airbus A321” lidmašīnas, kuras ikdienā visā pasaulē apkalpo vairāk nekā 600 darbinieki.

2018. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 171,9 miljonus eiro, kas bija par 30,72% vairāk nekā gadu iepriekš. 2018. gadā uzņēmuma nodrošinātajos lidojumos tika apkalpoti vairāk nekā 3 miljoni pasažieru.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Medus raža Latvijā šogad būs zemāka nekā iepriekšējos gados. Vai būtiski celsies medus cena?
5 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
VIDEO. “Svetlanai nebija izvēles, Baltkrievijas varasiestādes viņu izveda no valsts.” Atklāj, kas noticis ar Tihanovsku 1
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. “Šļūcot, ātrums bija liels un baisas sajūtas.” Jauniete “Līvu akvaparkā” salauž kāju 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
VIDEO. Latvijas piekrastē izskalotas medūzas. Toms Bricis skaidro, vai tās ir bīstamas
5 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Sporta karaliene šobrīd pārdzīvo ne tos vieglākos laikus. Mūze pastāsta, cik par uzvaru varēja nopelnīt pirms pandēmijas
8 stundas