Foto: Shutterstock

Latvijā gaidāma karstākā diena kopš pērnās vasaras 3

Pievieno LA.LV

Sinoptiķi prognozē, ka ceturtdien Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz +25..+29 grādiem, vietām piekrastē tā svārstīsies ap +20 grādiem.

Var mainīt tavu dzīvi! Kurām zodiaka zīmēm labāk uzticēties savai sirdij, bet kurām – prātam 1
Kokteilis
Bez aplinkiem: 3 visnelaimīgākās zodiaka zīmju savienības 2
Sinoptiķi atjaunojuši prognozes: vētras oranžā brīdinājuma teritorija un laiks ir mainījies 1
Lasīt citas ziņas

Līdz ar to gaidāma karstākā diena kopš pagājušā gada augusta.

Mākoņu daudzums būs neliels un mainīgs, Kurzemes dienvidrietumos iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pūtīs lēns līdz mērens vējš no austrumu puses, piekrastē gaidāms arī ziemeļu vējš.

Rīgā būs sausa un lielākoties saulaina diena, lēns austrumu vējš pāries mērenā ziemeļu vējā. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +26..+27 grādiem, bet pie jūras pilsētas ziemeļos – līdz +21 grādam.

Laikapstākļus ietekmē augsta spiediena apgabals. Atmosfēras spiediens 1018-1021 hektopaskāls jūras līmenī.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka mežos saglabājas augsta ugunsbīstamība, valsts rietumu un centrālajā daļā – tai skaitā Rīgā – tā ir ļoti augsta, tādēļ spēkā oranžā līmeņa brīdinājums.

Karstuma un intensīva ultravioletā starojuma dēļ jāievēro piesardzība, uzturoties saulē. No saules visvairāk jāsargājas laika periodā no plkst.11 līdz 16.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.