Sports
Futbols

Latvijas futbola izlasi spiesti pamest divi Liepājas spēlētāji0


Jānis Ikaunieks
Jānis Ikaunieks
Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlasei 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas novembra spēlēs savainojumu dēļ nevarēs palīdzēt arī abi “Liepājas” pārstāvji – Kristers Tobers un Jānis Ikaunieks, pirmdien ziņoja Latvijas Futbola federācija (LFF).

Pēc atkārtotām veselības pārbaudēm un sarunām ar treneri abi futbolisti devušies mājup.

Savainojuma dēļ šoreiz nevarēs palīdzēt arī Daniels Ontužāns. Latvijas nacionālās futbola izlases treniņnometnei svētdien pievienojās Ingars Sarmis Stuglis un Aleksejs Grjaznovs.

Stuglis izlases treniņnometnē bijis arī iepriekš, 2018.gada 3.februārī piedzīvojot debiju valstsvienības kreklā. Savukārt 22 gadus vecais “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” pussargs Aleksejs Grjaznovs uzaicinājumu pārstāvēt valstsvienību saņēmis pirmoreiz.

Šobrīd Latvijas nacionālās futbola izlases galvenā trenera Slavišas Stojanoviča rīcībā pirms valstsvienības noslēdzošajām spēlēm 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā ir kopumā 23 spēlētāji. Iespējams, viņu skaits vēl var mainīties.

Valstsvienības rindās šajā sasaukumā būs 16 spēlētāji no sešiem dažādiem Latvijas virslīgas čempionāta klubiem, kā arī septiņi futbolisti no ārvalstu komandām Polijā, Šveicē, Ukrainā un Slovēnijā.

Latvijas izlase uz gada pēdējo treniņnometni pulcējās svētdien, 10.novembrī.

Saistītie raksti

Uz Ļubļanu komanda dosies 13.novembra pusdienlaikā, bet spēle starp Slovēnijas un Latvijas izlasēm 16.novembrī stadionā “Stožice” sāksies plkst.19.00 pēc Latvijas laika. Mačs pret Austriju 19.novembrī stadionā “Daugava”, kā ierasts, sāksies plkst.21.45.

Latvijas futbolisti, ieskaitot pārbaudes spēles, nav uzvarējuši 16 mačos pēc kārtas, šajā neveiksmju joslā piedzīvojot 11 zaudējumus. Iepriekšējo uzvaru latvieši svinēja pērnā gada jūnijā Baltijas kausa mačā, bet starptautiskajos turnīros līdz šīm pēdējais panākums gūts vairāk nekā pirms diviem gadiem.

LA.lv