Latvijas skautu vadītājs Jānis Iklāvs (no kreisās), Latvijas gaidu vadītāja Agnija Jansone un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piedalās Latvijas Skautu un gaidu organizācijas 25.jubilejas svinībās.
Latvijas skautu vadītājs Jānis Iklāvs (no kreisās), Latvijas gaidu vadītāja Agnija Jansone un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piedalās Latvijas Skautu un gaidu organizācijas 25.jubilejas svinībās.
Foto-LETA

FOTO: Latvijas skauti un gaidas svin 25 gadu jubileju 2

Pievieno LA.LV

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) un izglītības ministre Mārīte Seile sestdien, 28.novembrī, piedalījās Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas rīkotajās svinībās, sveicot biedrību 25 gadu jubilejā.

VIDEO. “Skumji, ka mums tāds veselības ministrs.” Cilvēki izsaka kritiku par Hosama Abu Meri komunikācijas stilu – kas raisa neapmierinātību?
TV24
Steroīdu seja. Slaidiņš informē par Putina patieso veselības stāvokli
Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Lasīt citas ziņas

25 gadu jubilejas pasākums pulcēja skautus un gaidas no visas Latvijas – organizācijas esošos un bijušos biedrus, sadarbības partnerus un atbalstītājus. Tajā uzrunas līdz ar Saeimas priekšsēdētāju teica arī vairākas citas augstas amatpersonas.

Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija dibināta 1990.gada 24.novembrī, atjaunojot skautu un gaidu kustību Latvijā, kas bija aktīvi darbojusies valsts teritorijā kopš 1917.gada, tādējādi kļūstot par vecāko jauniešu kustību Latvijas vēsturē, informē organizācija.

CITI ŠOBRĪD LASA
Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.