Laukos izmanto degvielas cenu dempingu 0

Lielākie degvielas tirgotāji nereti laukos piemēro dempinga cenas – lielajiem tirgotājiem pilsētā cena ir viena, bet tās pašas kompānijas degvielas uzpildes stacijās (DUS) laukos maksa ir zemāka un pat par četriem santīmiem litrā, intervijā biznesa portālam “Nozare.lv” norāda Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības (DTRS) prezidents Sergejs Semjonovs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes riskē novecot vientulībā
Lūdz palīdzību Jāņa meklēšanā: “Jāķemmē krasti līdz pat jūrai, jo HES bija palaidis turbīnas, straume nereāla – apgāza laivu…”
Zelenskis negarantē drošību Maskavā 9. maija izrādes laikā; “svētku” viesi sāk pamukt 206
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro, ka ir arī zināmi gadījumi, kad lauku apvidos degvielas cena lielu degvielas tirgotāju degvielas uzpildes stacijās bija vienāda ar vairumtirdzniecības cenām, par kurām šie paši lielie degvielas tirgotāji pārdeva degvielu mazajiem tirgotājiem.

“Jebkurā gadījumā Latvijas degvielas tirgotājiem nav ārzemju mammas, kas vienmēr var piebarot un jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem,” uzsver Semjonovs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības galvenie mērķi ir veicināt degvielas tirgotāju un ražotāju kopējo interešu ievērošanu, veicināt degvielas tirgus attīstīšanu, aizsargāt legālu naftas produktu tirdzniecību Latvijas iekšējā tirgū. DTRS ir dibināta 2003.gadā, un tajā ir apvienojušies 13 uzņēmumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.