Laukos
Piensaimniecība

Lazdonieši īsteno projektu vides prasību ievērošanai0

Publicitātes foto

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Lazdonas piensaimnieks” 2019.gadā apgrozīja 6,77 miljonus eiro un gadu pabeidza ar 72,48 tūkstošu eiro peļņu, vēsta “Lursoft” Klientu portfelis.

Izmantojot Lauku atbalsta dienesta finansējumu, 2019.gadā AS “Lazdonas piensaimnieks” īstenojis investīciju projektu efektīvākai vides prasību ievērošanai. 

Šis tehnoloģiskais risinājums ar fizikāli – ķīmisko metodi un vajadzīgo flotācijas iekārtu samazinās notekūdeņu piesārņojuma pakāpi, un tā īstenošana pozitīvi ietekmēs vides aizsardzību, kas ir galvenais mērķis.

Saistītie raksti

Noslēdzot 2019.gadu ar peļņu, uzņēmums investēs naudu ražošanas izmaksu samazināšanā, lai rastu iespēju krīzes laikā realizēt produkciju un noturēties tirgū ar iespēju samazināt pārdošanas cenas.

Lursoft esošā informācija liecina, ka AS “Lazdonas piensaimnieks” 2019.gadā VID administrētajos nodokļos samaksāja 871,98 tūkstošus eiro, tostarp 349,75 tūkstošus eiro – valsts sociālās apdrošinšānas obligātajās iemaksās, bet 177,63 tūkstošus eiro – iedzīvotāju ienākuma nodoklī.

AS “Lazdonas piensaimnieks” patiesā labuma guvēja ir Solvita Dreimane.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.