“Latvijas Pasts” ilustrācija

Pieminot Latvijas sporta leģendu Jāni Lūsi, izdos viņam veltītu pastmarku bloku 2

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Prātam neaptverama rīcība! Putins pirms telefonsarunas pārbaudījis Trampa apņēmību panākt mieru Ukrainā
Jāni atrada māsa un brālis. 19 dienu ilgā meklēšana Daugavā ir noslēgusies
Var neiziet tehnisko apskati: Vācijas eksperti nosaukuši visneuzticamākos lietotos automobiļus
Lasīt citas ziņas

Pieminot Latvijas sporta leģendu Jāni Lūsi, “Latvijas Pasts” piektdien izdos viņam veltītu pastmarku bloku.

Pastmarkas būs 4500 eksemplāru tirāžā, un to nominālvērtība būs 2,69 eiro, kas atbilst vēstuļu korespondences apmaksai svara kategorijā no 21 līdz 100 gramiem uz valstīm, kas atrodas pasta sūtīšanas ceturtajā zonā. Līdz ar pastmarku izdota arī īpaša aploksne 800 eksemplāru tirāžā. Jauno filatēlijas izdevumu dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lūsis mūžībā devās pērn pēc ilgstošas slimības. Viņš ir vienīgais latvietis, kas vasaras olimpiskajās spēlēs savulaik izcīnīja pilnu medaļu komplektu – zeltu, sudrabu un bronzu.

Lūsis četras reizes triumfēja arī Eiropas čempionātā, divas reizes laboja pasaules rekordu. 2014. gadā Lielais Jānis, kā viņu dēvēja sporta līdzjutēji, tika iekļauts Starptautiskās vieglatlētikas federācijas Slavas zālē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.