Lielais saderības horoskops 2015.gadam. Valšķīgās Kazas valši 0

Valdīs valšķīgā Kaza

“Latvija pirmā vietā” tiks pāri 5% barjerai rūkdami! Kovida afēra tiks izmeklēta un – ticiet man! – kāds tiks iesēdināts!” – Līcīša feļetons 30
Ja elektrības biržas cena šodien sasniedz rekordu, patērētājiem jāpārkārto dienas darbi 23
“Vislabākais ir sasist jau izejas pozīcijā.” Slaidiņš par to, kas notiks, ja baltkrievi šķērsos Ukrainas robežu
Lasīt citas ziņas


2015.gada patronese debeszilā Aita jeb Kaza ir nepastāvīga attiecībā ar draugiem, labvēļiem un darījumu partneriem. Viņa meklē tūlītēju izdevīgumu un ir gatava laipni smaidīt pat tiem, kurus sirds dziļumos ienīst un nevar ciest. Tā arī mēs visi jaunajā gadā centīsimies uzturēt labas attiecības ar tiem cilvēkiem, kas mums ir noderīgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turklāt ar vieglu sirdi šķirsimies no tiem, kuri mums neko nespēj dot vai jau ir izsmēluši savas iespējas. Tā ka nākamajā gadā nav gaidāma nekāda astroloģiskā loģika attiecībās ar citiem cilvēkiem. Visu noteiks izdevīgums. Arī intīmajās attiecībās dominēs smalks aprēķins.
Tāpēc noskaidrosim, ar kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem būs vislabākā saderība, bet no kuriem ieteicams izvairīties.

Auns


Auglīga sadarbība nākamgad Auniem var izveidoties ar Ūdensvīriem – abām šīs zīmēm patīk viss jaunais, tāpēc uzturēs viens otra novatoriskās idejas, sevišķi ja pamanīs tajās acīmredzamu izdevīgumu tieši sev.
Draudzēties un brīvo laiku pavadīt ieteicams ar Svariem – jums tiešām nebūs garlaicīgi, turklāt iegūsiet noderīgas iepazīšanās. Starp citu, tieši ar Svariem jums ir iespējams mīlas romāns.
No kontaktēšanās ar Mežāžiem gan ieteicams atturēties – viņi neattaisnos jūsu cerības un pievils visnepiemērotākajā brīdī.

Vērsis


Vēršiem acīmredzamu izdevīgumu jaunajā gadā atnesīs sadarbība ar Zivīm. Jums izdosies viņas iežēlināt, un viņas jūsu dēļ darīs visu iespējamo. Nav arī izslēgts, ka ar šīs zīmes pārstāvjiem jūs gaida arī mīlas sakars.

Draudzēties ieteicams ar Dvīņiem – viņi nesāks pretendēt uz jūsu brīvo laiku, taču tajā pašā laikā jūsu sadzīvi pārvērtīs par kaut ko vieglu, aizraujošu un ļoti daudzveidīgu. Katrā gadījumā – garlaicīgi nebūs.

Ja jums nav draugu vidū Vēžu, tad ieteicams tādus neieviest – pielips jums un sūks jūsu enerģiju.

Dvīņi


Dvīņiem 2015.gadā pēc atbalsta ieteicams vērsties tikai pie zemes zīmes pārstāvjiem – viņi gan naudu aizdos, gan arī palīdzēs tikt skaidrībā ar jauniem projektiem.

No Strēlniekiem labāk turēties pa gabalu – ieraus nepatikšanās vai nu aiz atriebības, vai arī vienkārši izklaides dēļ.

Mīlas dēkas var izveidoties ar Skorpioniem. Tiesa, esiet gatavi tam, ka jūs abi sāksiet savā starpā rīkot sacensības, kurš kuru pārspēs kaprīzumā. Kopumā šāds attiecību stils visticamāk dos pilnīgi negaidītus, taču pozitīvus rezultātus.

Vēzis


Vēžiem nākamgad ieteicams pēc palīdzības vērsties pie Jaunavām – viņas gan uzklausīs, gan problēmās iedziļināsies, gan arī palīdzēs pēc pilnas programmas. Taču mīlas attiecības ar šīs zīmes pārstāvjiem labāk neuzsākt, citādi jūsu privātajā dzīvē uz ilgu laiku iemājos garlaicība.

Draudzēties vislabāk ir ar Ūdensvīriem – viņi jūs vilks laukā no jūsu čaulas un izrunāties no sirds ar viņiem varēsiet tā, kā ne ar vienu citu. Starp citu, nav izslēgts arī mīlas romāns ar Ūdensvīru – tas būs skaists un ilglaicīgs.

Lauva


Lauvām jaunajā gadā vēlams izvairīties no ciešiem darījumu sakariem un arī no mīlas sakariem ar Dvīņiem – nekas labs no tā nav gaidāms. Šīs zīmes pārstāvji jūsu dzīvē ienesīs haosu, novirzīs jūs no pareizā ceļa, ievilks nepatikšanās un ieraus finansiālos tēriņos.
Vislabāk sadarboties jums ir ar Vēršiem un Mežāžiem – viņi spēs jums piedāvāt interesantus projektus, bet draudzēties vēlams ar Zivīm, Lauvām un Auniem – šīs attiecības būs ne tikai patīkamas, bet arī noderīgas. Mīlas attiecības iespējamas ar Svariem un Jaunavām.

Jaunava


Jaunavām ir vēlams sadarboties ar Strēlniekiem – viņu caursitošā enerģija palīdzēs jums atrisināt daudzus strīdīgus jautājumus. Draudzēties un savu brīvo laiku pavadīt droši var ar Dvīņiem un Ūdensvīriem – jums būs daudz kopīgu tēmu sarunām un daudz kopīgu izklaides iespēju.

Mīlestība iespējama ar Lauvām, kā arī Vēršiem (otrs variants ir ieteicamāks, ja jūs ilgojaties pēc klusas miera ostas, nevis pēc spilgtas uguņošanas pulvera rūpnīcā).

No Skorpioniem vēlams turēties pa gabalu – kontaktēšanās ar viņiem diez vai atnesīs kādu izdevīgumu un pilnīgi noteikti nesagādās nekādu prieku.

Svari


Svari labumu nākamgad gūs no kontaktēšanās ar Lauvām. Viņas ne tikai ar entuziasmu ķersies risināt jūsu problēmas, bet arī palīdzēs jums finansiālā jomā un arī ieskaus jūs rūpēs un mīlestībā.

Pa gabalu jāturas no Mežāžiem – viņi saknē nocirtīs jūsu centienus un neļaus jums realizēt jūsu ģeniālās idejas.

Jautra un bezbēdīga draudzība var izveidoties ar Auniem un Dvīņiem, sevišķi ja jūs ilgojaties pēc jaukas kompānijas ballītēm, nevis pēc ilgstošām dvēseliskām sarunām.

Skorpions


Skorpioniem 2015. gadā labumu dos sadarbība praktiski ar visām horoskopa zīmēm. Jūs atradīsiet smalku pieeju gandrīz jebkuram cilvēkam, jo precīzi zināsiet, kad vajag pielišķoties kādam, bet kad ir laiks uzspiest uz žēlsirdības pogām.

Tomēr jums ir jāturas pa gabalu no Lauvām – viņas jums nenoticēs un izdarīs visu, lai jums būtu maksimāli daudz problēmu.

Mīlestība jūs var savienot ar Dvīņiem, kā arī Mežāžiem. Viss ir atkarīgs no tā, ko jūs šajā dzīves brīdī gaidāt no pretējā dzimuma.

Strēlnieks


Strēlniekiem jaunajā gadā draudzēties un vispār saglabāt labas attiecības vajadzētu ar Vēršiem, Jaunavām un Mežāžiem. Ar viņiem jums izveidosies abpusēji izdevīgas darījumu partneru attiecības.

Šie cilvēki jūs līdzsvaros un neļaus sastrādāt dumjības.

Mīlestība var uzplaukt pret Vēzi, sevišķi ja esat noguris no spilgtiem, taču īslaicīgiem romāniem un
jūs ilgojaties pēc kaut kā mierīga un stabila.

Taču ja jūs ilgojaties pēc sprādzienveidīgas kaisles, liktenis jūs var savest kopā ar otru Strēlnieku.

Mežāzis


Milzīgu labumu jums nākamgad nesīs darījumu attiecības ar Dvīņiem – jūs varēsiet izmantot viņu idejas un pat kļūt bagātāki, realizējot no tām pašas rentablākās.

Palīdzību sniegs arī Lauvas, tiesa gan, tikai kā barteri, tas ir, jūs – viņiem, viņi – jums.

Draudzēties vislabāk ar Ūdensvīriem – viņi jūsu dzīvē ienesīs ko tādu, kas jums līdz šim nav bijis.

Iemīlēties jūs varat mīklainajās un neaizsniedzamajās Zivīs, sevišķi ja jums trāpīsies tiešām unikāls eksemplārs.

Jums kaitēt nākamgad var Vēži – ar savu lēnīgumu un refleksijām.

Ūdensvīrs


Ūdensvīri 2015. gadā staros popularitātē, un tas ļaus viņiem izvēlēties gan biznesa partnerus, gan arī draugus. Sevišķu labumu dos sadarbība ar Auniem, Jaunavām un Mežāžiem – viņos atradīsiet sev brīžiem tik nepieciešamo balstu. Turklāt komerciālās attiecības ar šīs zīmes pārstāvjiem viegli pāraugs ja ne ilgstošā, tad visnotaļ abpusēji izdevīgā draudzībā.

Iespējama mīlestība ir ar Vēzi, sevišķi ja jums ir ļoti svarīga jūsu māja un jūs vēlaties, lai tā kļūtu vēl mājīgāka un mīļāka. Iespējamas attiecības arī ar Ūdensvīru.

Zivis


Zivīm jaunajā gadā ieteicams draudzēties un biežāk kontaktēties ar gaisa zīmju pārstāvjiem – viņi jūsu eksistenci padarīs vieglāku, jautrāku un patīkamāku.

SAISTĪTIE RAKSTI

Komerciālus panākumus jums nesīs sadarbība ar Lauvu, bet draudzība ar viņu sniegs apmierinājumu. Turklāt noderīgi jums būs arī Vērši, tiesa gan, ne tieši, bet gan ar saviem daudzveidīgajiem sakariem. Ar kādu no Vēršiem jūs var pārsteigt arī abpusēja mīlestība.

Pa gabalu jāturas no Strēlniekiem un Skorpioniem – viņi būs jūsu problēmu cēlonis un sniegs kaudzi negatīvu emociju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Viņa gāja pa gaisu!”: eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga pastāsta, ka mammas reakcija uz viņas saderināšanos ar mīļoto Imantu nemaz nebija tik jauka
FOTO. “Nez, ko tie ragi varētu nozīmēt?”. Ministres Anitas Muižnieces “radziņi” fotogrāfijā ar kolēģiem soctīklos raisa jautras diskusijas 6
FOTO. Eksperti nobažījušies – pēc prinča Harija grāmatas iznākšanas, skandalozā Saseksas hercogu intervija Oprai Vinfrijai šķitīs kā “bērnu spēlītes” 1
VIDEO. “Kamēr Kivičs nepārstāvēs Latviju Eirovīzijā, uzvaras nebūs!”: Andris paziņo, ka uzrakstījis “uzvarētāja” dziesmu
“Latvija pirmā vietā” tiks pāri 5% barjerai rūkdami! Kovida afēra tiks izmeklēta un – ticiet man! – kāds tiks iesēdināts!” – Līcīša feļetons 30
Ja elektrības biržas cena šodien sasniedz rekordu, patērētājiem jāpārkārto dienas darbi 23
“Vislabākais ir sasist jau izejas pozīcijā.” Slaidiņš par to, kas notiks, ja baltkrievi šķērsos Ukrainas robežu
Tveicei neatkāpjoties, no valsts rietumiem virzās pērkona negaiss
VIDEO. “Viņa gāja pa gaisu!”: eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga pastāsta, ka mammas reakcija uz viņas saderināšanos ar mīļoto Imantu nemaz nebija tik jauka
Lasīt citas ziņas
Oļegs un Vineta – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
FOTO. Negaidīti! Princis Harijs un Megana Mārkla atgriezīsies Lielbritānijā jau septembrī
VIDEO. Maksims Galkins un Alla Pugačova Jūrmalā īrē villu par 100 000 eiro mēnesī
VIDEO. “Tu stulba esi? Kā tu ar mani runā?”: Kambalu pāris Stambulā uz ielas sarīko vētrainu ģimenes strīdu 26
FOTO. Ziedi, smaidi, skatītāju ovācijas, bildēšanās ar faniem: Jūrmalā izskanējis sirsnīgs Guntara Rača koncerts
Šodien gaidāmas pārmaiņas, kas skars tieši tevi! Horoskopi 17.augustam
Skolotāju mērs ir pilns! LIZDA vienojas beztermiņa streiku sākt 19.septembrī
kā ir šaubas par policistu iespējami neprofesionālu rīcību, ministrs Eklons pieprasa veikt dienesta izmeklēšanu 17
Latvijā apstiprināta ģimenes attiecību pastāvēšanu starp diviem vīriešiem 55
No bijušajiem “Parex bankas” īpašniekiem valsts joprojām cer piedzīt 81 milj. eiro, bet bankas glābšana izmaksāja līdz 1,7 miljardam eiro 7
Ralfs Eilands: Putins vienkārši ar lāpstu iemauca pa pakausi
FOTO. Šīgada ražas tomātu parāde izbrīnīs pat pieredzējošus dārzkopjus
VIDEO. “Viņa gāja pa gaisu!”: eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga pastāsta, ka mammas reakcija uz viņas saderināšanos ar mīļoto Imantu nemaz nebija tik jauka
EM: 250 energoietilpīgiem apstrādes rūpniecības uzņēmumiem valsts atbalstā izmaksās līdz 50 milj. eiro
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Skolotāju mērs ir pilns! LIZDA vienojas beztermiņa streiku sākt 19.septembrī
16:19
Papildināta grandiozā festivāla “THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante” programma
16:10
“Radioteātris” šodien atzīmē 95. dzimšanas dienu
15:40