Ziemeļu mols Liepājā vasarā. Foto-LETA

Liepājā no mola jūrā iekrīt vīrietis 0

Pievieno LA.LV

Liepājā piektdien, 17.oktobrī, no mola jūrā iekritis 36 gadus vecs vīrietis, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Glābēji vīrieti izcēluši no ūdens, viņš nogādāts slimnīcā pēc slīkšanas un ar ķermeņa atdzišanu, kas bija pazeminājusies līdz 30 grādiem.

Bukša arī informē, ka piektdien Rīgā 23 gadus vecs vīrietis guvis traumas darba laikā. Viņš strādājis lifta šahtā un nokritis no piecu metru augstuma, gūstot mugurkaula, galvas un vēdera orgānu traumas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kurzemē, iespējams, ar gāzi saindējušies divi pieaugušie un sešus gadus vecs bērns. Dzīvokļa apkurē izmantota autonomā gāzes apkures sistēma.

Latgalē smagas traumas guvusi 11 gadus veca meitene, kura kritusi ar seju pret solu. Meitenei konstatēts apakšžokļa lūzums, smadzeņu satricinājums un sistas brūces sejā.

Latgalē piektdien cietis trīs mēnešus vecs zīdainis, kuram ar karstu kafiju applaucēts krūšukurvis.

Vidzemē deviņus gadus vecs puika kāpis ābelē, kritis, salauzis abas rokas un traumējis krūšukurvi.

Piektdien NMPD devās uz 1103 izsaukumiem, no kuriem 93 bija traumas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.