Foto: shutterstock.com

Liepājā paši mazākie sacentīsies rāpošanā 0

Pievieno LA.LV

Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē Bērnu aizsardzības dienā, 1.jūnijā, plkst. 10 ģimenes svētku “Lielmutis Fricis un Lielmute Marta” laikā risināsies mazuļu rāpošanas sacensības “Brašais rāpotājs”, bet plkst. 12 Rožu laukumā sāksies Lielā ratu parāde, kas noslēgsies Jūrmalas parkā, informē pašvaldībā.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Lasīt citas ziņas

“Brašais rāpotājs” būs atraktīvas sacensības pašiem mazākajiem, kuri jau rāpo, bet vēl nestaigā. Ģimeņu centrs “Liepa” aicina pieteikties sacensībām līdz 28. maijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu “[email protected]”, norādot mazuļa vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku kontaktinformāciju un īsu aprakstu par brašo rāpotāju, pieminot arī, cik ilgu laiku bērns rāpo.

Brašajiem rāpotājiem būs jāpieveic desmit metru distance. Kā pamudināt mazo kustēties vajadzīgajā virzienā un sasniegt finiša līniju – tas būs vecāku un līdzjutēju ziņā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms pasākuma un tā laikā par publikas izklaidēšanu un iepriecināšanu rūpēsies “Yamaha” skolas pasniedzējas un audzēkņi.

Pasākumu atbalsta veikals “K-rauta”, balvas “Brašākai rāpotājai” un “Brašākam rāpotājam” nodrošina TN “Kurzeme” un “Māmiņu klubs”.

Lielā ratu parāde virzīsies caur pilsētas ielām līdz Jūrmalas parkam. Reģistrēšanās parādei no plkst. 11.30. Pasākuma rīkotāji aicina padomāt par izpušķotiem ratiem un interesantiem tērpiem. Skaistākiem un atraktīvākiem gājiena dalībniekiem būs dāvanas no “Huggies” un “Venden”.

Pasākumus organizē Ģimeņu centrs “Liepa” sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.